reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

P1080248.jpg

A to po długiej nieobecności Mój Sprytny Rabuś
 
reklama
ypra wykładzina się podoba :-) widać ! krzyś zadowolony :-)

matusia.. Maja jest cudna:-) uwielbiam ją w tej czapeczce :-) :-pjeszcze pamiętam z mikrofonem :-)
sama sprawiłam jej taką czapę tylko różową :-D i Vice musze dokupić , widziałam w H&M fajną ale ni było rozmiaru ...:/

 
A no Jolek, taki rabuś, że czasem w pracy myślę, czy to ja nie spakowałam portfela, czy go ktoś wyciągnął... Zbyt wiele rzeczy już mi z torebki wyparowało, by Majki nie podejrzewać. A Mateusz biedaczysko już bez kubka, bez piórkika itp poszedł do szkoły. Dalej Jej bronisz?
 
Matusia to faktycznie rabuś :-D ale za to jaki słodki :biggrin2:
Maja tak w naszej sypialni. Przez te okna Krzyś nie dostał tego pokoju ;-) I masz rację, to jest mieszkanie. Trochę szkoda, że nie domek.
 
reklama
Do góry