reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

reklama
Jolek, u nas było dużo smerfnych całych kompletów, a dla mnie body i bluzeczka z Mają ostatnie.
Agacio, a włoski rosną, tak, tak, ale bardzo jaśniutkie.

A wiecie, że w piątek byłam z Mają w banku i babka nas obsługuje i mówi "ale ładny chłopczyk" a ja na to "tak, tak chłopczyk w różowej kurtce" (bo miała różową czapkę, i różową kurtkę z falbanką i różowe buty, tylko spodnie zielone) a ona "to nic, teraz to już i nawet chłopcy w różu chodzą, moda się tak zmienia..." a ja mówię "toż to dziewczynka" i się śmieję, a ta dalej dolewa oliwy do ognia "ach tak, bo ma taką chłopięcą buzię":wściekła/y:. Pieknie! - Mateusza do dzis mylą z dziewczynką a córkę mam z chłopięcą urodą :-D
 
matusia śliczna dziewczynka:) no to śmiesznie z Mają w banku:)
sylwia przystojniak, fajnie że z psiakiem się lubi. U nas Michaś lubi pieska a piesek się boi:) i ucieka przed nim...
 
glutekk 003.jpgtaki mały a już zdobył biegun północny :)

glutekk 016.jpgnowy nabytek:)

glutekk 007.jpgglutekk 004.jpgglutekk 005.jpg walentynkowo:)

glutekk 012.jpgmam już 10 miesięcy i potrafię przysunąć sobie krzesełko do stołu glutekk 011.jpg
 
haha Jolek super..
Jak zobaczyłam Igiego w lodówce to mi się przypomniało jak mam zdjęcia dziewczyn w szafie pustej.. Emma na jednej półce a Vi na drugiej .. jedna pod drugą :-)
tylko ze mam na komórce no a przez malowanie zrać nie ma kiedy :-p
ale jak zgram to też wstawie :-D hehe
 
jolek, widzę że same prezenty sie posypały - nowa lodówka, nowa zabawka i jeszcze torba wielka do odpakowania :-D. Słodziutki Iguś jak ząbki szczerzy. Maja niechętnie pokazuje uzębienie, nie udało mi się nigdy tego na focie ująć.
 
reklama
Do góry