reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

Po pierwsze PERSEFONO ależ się napatrzyłaś na maluszki:szok:, co jak co ale zdjęciowy zawsze super się nadrabia;-)

Majowa słodki Kubulek, a jakie ząbki ma piękne.:-) Fajnie mieć taką małą siostrę?
Adeczka piękne masz córy, duma rozpiera co?:-)
Stynka uwielbiam Twoją Psotnicę, zwłaszcza jej minę czaderską:rofl2:
Remik Ty słodziaku, piękne masz ząbki:tak:
 
reklama
ten wątek nadrobię na bank obiecuję! a tu moje szkraby :
Zdjęcie0508.jpgZdjęcie0509.jpgZdjęcie0511.jpgZdjęcie0512.jpgZdjęcie0514.jpgZdjęcie0545.jpgzdjęcie0548.jpgZdjęcie0549.jpgZdjęcie0544.jpgZdjęcie0553.jpg
 
Styna Nadinka jest taka rozkoszna, a ten jej uśmiech powala!!
Persefona synek jakie ma tez długie włoski, mały słodki łobuziaczek!
Futrzaczku rewelacyjnych masz synków i ta radość w oczkach cudnie!
 
Ostatnia edycja:
Tak na szybko! Niedługo nadrobie całość aj prmis!
Futrzaku super że Synale takie kumple, aż serce rośnie jak się an nich patrzy. Widze że Filip dobrze zna dobroczynne skutki maseczki z jedzonka :p
Lodówka mega! zazdraszczam wielce!
 
Jolek-kochany mój słodziak , ślicznie się bawi na placu zabaw ! i jak konika dosiada elegancko :)
Majowa- słodziak mały
Jaipur- mom stop imprezki , goście ... nozycie jak w Madrycie ma Prezesik :* a słodziak z niego i amamt że ho ho :tak:
Styna- ależ śmieszka z Nadiuni kochana , cieszy się w kąpieli , jak chodzi a nawet jak tato grilluje hehe słodka jest :*
Alex- piękny piękny piękny! :*
Sylwia- wow ale super !
Aniu - kochany łobuziak i jak pięknie baje ogląda
Martusia - super !
Agacio - kochaniutki jest :*
mojeszczescia - super ten Twój rycerz :-)
Lepidoptera -ekstra blondyna z Zosi , a minki jej bezcenne :-D
Persefona- świetne zdjęcia , słodki łobuziak :)
mam nadzieję że żadnego kochanego majówczątka nie pominęłam! jak tak to przepraszam :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry