reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

reklama
hope...trafiony prezent bo córa uszczęśliwiona :-)aaaaa.... i śliczne te Jagodziowe oczęta:-)
ania...Daruś pięknie się prezentuje pod choinką wsród tych wszystkich prezentów. a te ozdoby choinkowe to zwisają niebezpiecznie nisko, nim sie obejrzysz to te cukierasy znikną;-), a z bombek zostanie samo szkło :szok:
 
Wreszcie zabrałam się do nadrabiania :
styna, super sesja.
mycha, myszka śliczna.
ypra, Krzyś z marchewą wymiata.
poziomki, One są zajebiste!
Julisia, Mała czysta TY!
Wisienka, słodki uśmiech zębaty.
Futrzaczku, ślicznie razem wyglądacie. Wyobrażam sobie jak się tak kulacie pół dnia.
Agniieszka, jaki ładny uśmiech.
styna, kolejna sesja. A co to za super urządzenie w wannie? A króliczek najsłodszy jakiego widziałam.
jolek, Igi jaki silny, jak stoi. W szoku jestem.
milla, super pozycja do raczkowania.A pies uczy raczkować? Pomaga, albo coś tam poczuł, co by chetnie schrupał.
młoda, Tymek przystojniak. A mój mati ogląda ze mną i mówi, że ta dziewczynka jest podobna do Mai :)
Futrzaczku, chłopców masz cudnych.
bra, Śliczny mikołaj z Lenki!
basiekk, Mała niemożliwie rozkraczona, słodka jest.
aina, Jasiowi na drugim zdjęciu ciemne włosy soczepić i byłaby Aina.
poziomki, że się powtórzę, ale córy masz zarabiaste.
karolq, zazdroszczę kokardki we włoskach. Przeurocza.
Mijusia, świetna trójka. ja też mam siostrę 13 lat młodszą.
Alex, Oli jak zwykle czaruje oczętami.
Kamcia, jaka silna Emma, a Vi jak zwykle słodka starsza siostra, taka opiekuńcza. Śliczny widok, jak czule śpią.
bra, lenka jao ziomal jest the best.
Hope, nasza Jagodzia... sama rozkosz.Purchawka zawsze rozczula. Ostatnio pokazywałam mężowi moje ulubione foty pt "Pamiętacie Jagodzianke podglądaczkę - Nadal to robi".
styna, jak zwykle Laska jak się patrzy, a raczej dwie laski.
jaipur, Junior przystojniak jaki wyelegantowany.
86ania. Daruś jako Św. Mikołaj... jakie to urocze. Łakomczuch jeden talerz wcina.
 
IMG_2489.jpg
Marti wigiliowo na swoim prezencie :)
 
reklama
Do góry