reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

reklama
Kamcia...Twoje dziewczyny sa niesamowite!!!!!!
Bra...słodziaśna Lenona :)
hope...Jagodzia to naprawde urocze dziecię :)
stynka...boskie zdjęcie :)
alex...ale Oliwierek szczęśliwy, ten to potrafi się ucieszyc z prezentu :) słodko:)
jaipur...junior wygląda rozkosznie :) chyba rzeczywiście się dobrał do grzańca, mam nadzieję, że Stacha nie będzie częstował ;-)
 
Alex faktycznie radość od ucha do ucha, aż się chce takiemu smykowi prezenty kupować :-)
Jaipur prezesisko nie pogadasz, oponka jest, pierwsza w oczy mi się rzuciła, wąs na czole jest, szafa gra :-D
 
Dziewczyny, jak zawsze radosnie tutaj :)
Stynka pieknie wygladacie z Nadia :)
Alex alez On slodziutki jest! i jaka wielka radosc! :)
jaipur ale z Juniora jest super facio! :*
Hope cudowna, radosna Jagodzia :*
bra slodziutka moja Synowa :)) :*
Kamcia One sa cudowne, takie dwie male slodkie Siostrzyczki :) no a Emcia bardzo silna :)
poziomki jaka slodka, niewinna minka Dudu po czekoladzie ;)
Mijusia wspaniale Dzieciaki! :*
karolq Zuzia sliczna i jak ladnie chodzi za raczke :)
aina Jasiulek wspanialy :) piekne ma oczeta :*
basiekkk Martynka sliczna Dziewuszka :)
 
Styna Nadia cudnie w tej opasce i kiecy:tak:, Mamusia też pięknie, laseczko, że hoho:-)
Alex ten uśmiech cudny, widać garnuszek na klocuszek ucieszył Oliwierka:-)
Jaipur hahaha mina Prezesa wymiękam + rumieńce na bank kosztował grzańca, elegancik jak się patrzy nie ma co :-)

Musowo Wam Klucha świątecznego wkleić :-)
 
To jeszcze ja poświątecznie, Purchawka z nową zabawką :-)
DSC_0275.jpgDSC_0247.jpg
a tu popyla do mamy:-)
raczkuje.jpg
 
reklama
Do góry