reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Brzuszki rosną...u mnie też już powoli widać właściwie chyba tylko wieczorami na razie ale myślę że to dosłownie kwestia tygodnia lub dwóch i już nic się nie ukryje:-) W pierwszej ciąży o tym czasie nawet nie było śladu brzuszka a teraz już wyskakuje... nawet spod tłuszczyku:-D
 
Fajne brzuszki! :)

Zaraz wam wkleje mój,to padniecie :happy2:

Co wy na to? :zawstydzona/y:

Przepraszam za bałagan,sypialnia rodziców.. Chyba nie zdążyli ogarąć :D ale mój młody juz łóżko zdemolował. No i nie myślcie, że daje mu jabłko ze skórką.. On go nie je, tylko mulda... i oddaje. Może tego aż tak nie widać, ale brzuch pokaźny...


Zobacz załącznik 587294Zobacz załącznik 587295Zobacz załącznik 587296


Śliczny ten Twój brzuszek!
Taki już iście ciążowy - porównuje do mojego, bo mój to mam wrażenie na razie oponka:)
 
Dzisiejszy brzusio :) 9w 3d

ImageUploadedByForum BabyBoom1381686384.963628.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1381686402.028594.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1381686384.963628.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1381686384.963628.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 154
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1381686402.028594.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1381686402.028594.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 148
Magda190487 - ja dzisiaj tez pierwszy raz ubrałam ciążowe spodnie, bo normalne tak uciskają, że brzuch zaczyna boleć... A w tych wygodnie bardzo :)
 
reklama
Piękne brzuszki, ja już chodzę w dresach, albo spodniach ciążowych jeansy w których często chodziłam, za ciasne. :p

Wczoraj wynosiliśmy z M, wszystkie moje ciuszki, które już się nie przydadzą, trochę tego było. :p
 
Do góry