reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

a dziękuję. moja waga startowa to 57,6 kg. teraz już 58,1. no ale siedzę w domu..mam zwolnienie- ciąża niestety zagrożona- po poprzednim poronieniu i plamieniach na początku. w ciąży z córą na początku ważyłam ok 45kg a na końcu 63 czy jakoś tak...
mam niestety ciut oponkę- na wysokości brzucha właśnie. chciałam zrzucić ok 10 kg zanim zajdę w ciążę no ale nie udało się..
a- we wtorek na usg kijanka miała 1cm :)
 
reklama
Hm wstawię też swojego brzuchola, chociaż az tak sie nie powiększył, bo ja z natury mam brzuszek, to jednak czuję, że spodnie już sa za ciasne :-(
Mimo tego, że zaczynałam z wagą 65,6 kg na 1 wizycie u gina czyli 26.09 to dziś ważę 64,5 kg więc mi się schudło
16.10.jpg
 

Załączniki

  • 16.10.jpg
    16.10.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 109
Śliczne brzuszki :) Mi według usg wychodzi że dzisiaj rozpoczynam 8 tydzień :) Rano zrobiłam zaraz po wstaniu zdjęcie. Bardziej mi to przypomina "oponkę" niż ciążowy brzuszek .
8 tydzień 3 dzień wedlug usg 8 tydzien.jpg
 

Załączniki

  • 8 tydzień 3 dzień wedlug usg 8 tydzien.jpg
    8 tydzień 3 dzień wedlug usg 8 tydzien.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 93
Ostatnia edycja:
Ale fajne macie brzuszki!!
radosne-sloneczko.gif


To i ja wkleję swój bo wklejałam daawno temu i na głównym wątku to było. ;-)


Tutaj 6 tydzień ciązy i pare dni (robiłam je dokładnie 4 tygodnie temu)
90d6df7ccb8a9aacmed.jpg


A tutaj bardziej aktualne, sprzed 3 dni bodajże, brzuch wygląda na mniejszy niz miesiąc temu :-) ale to pewnie zasługa wzdęć i zaparć :zawstydzona/y: które wczesniej mi bardzo dokuczały ;-)
2cfe04bdee90c1ccmed.jpg
 
reklama
Dziewczyny, super brzuszki. heh, ja tez mam taka jakby oponke, ale moja mama mowi, ze jeszcze nic nie widac. Zobaczymy co powie moj m jak wroci. A jak zjem ciut wiecej, to tak wyglada jakby mnie rozdelo:-)
 
Do góry