reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Witajcie :) Postanowiłam do Was dołączyć :)
My w 8 tygodniu:
8 tydzien 0 dzień.jpg
Według USG 7 tydzień 4 dzień
 

Załączniki

  • 8 tydzien 0 dzień.jpg
    8 tydzien 0 dzień.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 111
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, ale mi brzuch wywaliło :szok: Nie wklejam foty, bo nie mam, ale to jest coś strasznego! W poprzedniej ciąży jeszcze w 16 tc chodziłam w biodrówkach sprzed ciąży, a teraz jeansów nie dopinam... Mogę go trochę wciągnąć i wtedy jest nieco mniejszy, ale trudno tak chodzić z wciągniętym brzuchem, kiedy wszystko tam jest tak mocno rozluźnione :eek:
 
Dziewczyny super brzuszki!
U mnie tez już strasznie widać nawet zaraz z rana. Prawda ze w 2 ciązy widać wcześniej :tak: W poprzedniejciąży w 16tc tak jak olapalo chodziłam w jeansach:szok:
 
ja też w pierwszej ciąży długo długo chodziłam w jeansach. tak naprawdę to pamiętam, że w okolicach wigilii zauważyłam lekkie (!) zaokrąglenie, a Janek też majowy, tyle, że z końca. Czyli dopiero około 18 tyg zaczęło być coś widać.

a teraz żadnych, absolutnie żadnych spodni nie jestem w stanie zapiąć sprzed ciąży. na szczęście mam moje ukochane szarawary z nepalu i spodnie do jogi z szerokim pasem i jest ok:) no i ciążowe jeansy już przyszły.
 
Sliczne brzuszki :) i jak fajnie juz widac.
U mnie tez juz widac i tak jak piszecie w pierwszej ciazy pozniej bylo widac. Na rano jest widoczny tylko troszeczke ale wieczorem to jest baaardzo duzy.
Musze zrobic zdjecie i wstawic :)

Co do spodni to ja na szczescie jeszcze we wszystkie sie mieszcze i nic nie uciska ale to pewnie dlatego ze zawsze przed ciaza mialam luzy w spodniach bo za chuda do nich bylam ;) ale niedlugo musze sie porozgladav za ciazowymi zeby juz miec w domku jak ktoregos dnia wstane i sie nie dopne w inne ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja się na szczęście jeszcze w spodnie mieszczę, chociaż jedne miałam za duże w pasie to teraz są idealne :) U mnie już widać nawet zaraz po wstaniu z łóżka takie piękne zaokrąglenie brzuszka. Mam nadzieje że przy kolejnej wizycie u gin 29.10 będzie fajnie brzusio widać :)
 
cześć dziewczyny. pozwolę sobie się przywitać- leci mi 8my tydzień ciąży-wg om to 7tdzień i 5 dni a wg usg minus 3 dni:)czyli 7tydzień i 2dni. to moja 3 ciążą. mam już 7 letnią córkę. a teraz zobaczymy:) termin wg om 30 maja.:-)7 tydzień5dzień.jpg
 

Załączniki

  • 7 tydzień5dzień.jpg
    7 tydzień5dzień.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Śliczny brzuszek kotka :tak:

Co do spodni, to ja się zaopatrzyłam w szelki i już mi te za duże spodnie ciążowe nie spadają, a nie muszę się męczyć w za ciasnych jeansach :-D
 
Do góry