reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

reklama
Natalka dobrze że jesteś bo juz zaczełam się martwić, Soni już lepiej i rozpycha się u mamusi w brzuszku, ładnie rośniecie:-):-):-)

Anulka
ty mi kogoś przypominasz, masz naprawdę tak radosną twarz że az miło sie patrzy.
 
Madzia dziękuję za komplemencik:-) Staram się cieszyć z życia chociaż nie powiem czasami sa takie doły i doliny.....

Natala- widzę że rośniecie, oby tak dalej brzunio śliczny
Juana - No właśnie nic tylko taczka nas czeka z przodu ehhhh strach się bać nie wspomnę o tym zwisie który potem zostanie brrrrr:wściekła/y::crazy:
 
aaaaaaaaaale cudne bunki widze :-D

iwonka, my ten sam problem mamy chyba, hehehe :-D ja mam juz niemal taki, jak przed porodem z F!! szok, juz nie moge zdzierzyc, tak mi momentami juz ciezko (mam mocne skurcze przepowiadajace od 19tc, a teraz to juz okropnie)

ale mialam wklejac swoje M1 :-D

 
aenye - śliczny brzusio z rozmiarami rozumiem doskonale mam to samo, ale poza brzuszkiem to szczuplasek jesteś :tak:;-)

Kathy - Piekne mieszkanko i waga super :-)
 
dzieki, dziewczynki :-)
co do tego, czy jestem szczuplak, to sie smieje, ze dziecko ze mnie wyciaga ;-) bo ja sie czuje ogolnie 'mniejsza', oprocz brzucha. jakby te 8 kg i jeszcze conieco ze mnie zlazlo w wlazlo w brzucho. i zle wygladam, kosci na wierzchu, since pod oczami, bladzioch.. a nie moge sie nic malowac, bo mam jakas alergie w tej ciazy na kosmetyki, co ich uzywam codziennie zazwyczaj..
nic, nie narzekam ;-) ale ciekawa jestem, jaki bede miala bebzon za trzy miesiace.. az sie boje, naprawde..
 
reklama
Do góry