reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

reklama
ano dziewczynki z tej :) ale wczoraj sie wazylam i mam 76 kg a brzusio wielki. zostalo mi troche po michasi i dlatego teraz taki ogromniasty jest.
 
malutka - no to masz się czym chwalić!!!
Ja się nie mogę doczekać jak fałdki się wyrównają i będzie okrąglutki. Na razie tylko w pasie się wypycha lekko i jest mi niewygodnie w spodniach zapinanych na guzik.
 
ewcia doczekasz sie :-) ale powiem wam, ze nie w kazdej bluzce mam taki jak w tej. ta jest obcisla i ladnie podkresla brzuszek a w innych to tak srednio widac.

jak zrobie zdj w innej to wam pokaze jak jest roznica
 
omg kobieto ty to blizniaki tam pewnie masz ze juz taki duzy i to w 11 tygodniu :szok: wyglada jak brzuszek w polowie ciazy
malutka - no to masz się czym chwalić!!!
Ja się nie mogę doczekać jak fałdki się wyrównają i będzie okrąglutki. Na razie tylko w pasie się wypycha lekko i jest mi niewygodnie w spodniach zapinanych na guzik.
ja tez sie niemoge doczekac polaczenia faldek bo mam 2 podzielone w pepku hihihi ale ta faldka pod pepkiem juz sie zrobila troche wieksza :tak: wiec dzidzia i brzusio rosnie :-)
 
sliczne te wasze fasoleczki ja niemoge wkleic fotki bo niedostalam :-( ale okolo 20 tygodnie pojde prywatnie na sprawdzenie plci to wtedy napewno bede miec fotke i wkleje bo niewiem czy na nfz mi sprawdza bo slyszalam ze specjalnie niesprawdzaja w tym szpitalu co ja mam robione usg :baffled:
 
To i ja się pochwalę :-) pierwsze zdjęcie to 5tc a drugie aktualne ...wiem dupsko mi urosło niemożliwe :zawstydzona/y:

brzuch.jpg
 
Ostatnia edycja:
TakaJednaKobitka ;oo no urósł łaaadnie ;dd mam nadzieje, że jak Rafał wróci za 2 tyg to tez bedzie mógł juz głaskać taki brzunio jak masz Ty :blink:
 
reklama
A to moja Kruszynka z 1 dnia 13 tyg.(wg. USG) choc dla mnie jest troszke za malutka na ten tydz. Ma 49,5mm. Z OM termin mi wychodzi na 17 stycznia a z USG na 12 stycznia. Wszystko u niej jest w porzadju, przezierność i kości czaszki ok. Także jestem szczęśliwa. :)

IMG_0173.jpg
 
Do góry