reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

reklama
Patrycja89 a Tobie kiedy tak zaczął brzuszek rosnąć ? Jak mój men wróci to będę na tym etapie ciąży co Ty teraz i chciałabym go takim brzuszkiem przywitać ;)) :tak:
 
patrycja fajny brzusio :)
TakaJednaKobitka no dupencja ci urosla ;-) ale brzusio tez taki fajniutki.
sic ja tez mam nadwage tyle, ze mnie sie umiejscowila w brzuchu a cala reszta w sam raz i teraz mi brzuchaczek wywalilo.
 
Mi w sumie systematycznie rosnie od mniej wiecej 8-9tyg. Te fotki sa z wczoraj wieczora, a wieczorkiem zawsze mam troche wiekszy. Rano jak wstane to widac ale nie az tak, ale jak cokolwiek zjem to juz coraz bardziej i tak rosnie do popoludnia, a pozniej juz duuzy. Az moj Rafal zapytal wczoraj czy on tak urosl czy go wypielam :)
 
To i ja się pochwalę :-) pierwsze zdjęcie to 5tc a drugie aktualne ...wiem dupsko mi urosło niemożliwe :zawstydzona/y:

Zobacz załącznik 261747
eee tam zgrabna masz pupe :tak:;-) a brzuszek widac ze rosnie :-)
A to mój dzisiejszy :)

Zobacz załącznik 261777Zobacz załącznik 261778Zobacz załącznik 261779

pencil.png
o korka tez juz pokazny :szok::-)

sliczne juz macie brzusie moze i ja sie niedlugo skusze na fotke mojej faldeczki ;-)
 
A to moja Kruszynka z 1 dnia 13 tyg.(wg. USG) choc dla mnie jest troszke za malutka na ten tydz. Ma 49,5mm. Z OM termin mi wychodzi na 17 stycznia a z USG na 12 stycznia. Wszystko u niej jest w porzadju, przezierność i kości czaszki ok. Także jestem szczęśliwa. :)

Zobacz załącznik 261780
to twoja dzidzia ma tyle samo milimetrow co moja na usg i ja tez sie martwie ze moja za malutka jest jak na temn tydzien i juz sie zastanawialam czy to moze dlatego ze teraz w ciazy niejem duzo ...ale niema sie co martwic wazne ze zywa i zdrowa :-)
 
reklama
to twoja dzidzia ma tyle samo milimetrow co moja na usg i ja tez sie martwie ze moja za malutka jest jak na temn tydzien i juz sie zastanawialam czy to moze dlatego ze teraz w ciazy niejem duzo ...ale niema sie co martwic wazne ze zywa i zdrowa :-)



mi ginek powiedział że odpowiada wielkością akurat temu tygodniowi :)

punkt odniesienia masz pod suwaczkiem :)
 
Do góry