reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

reklama
DSCF5169.jpg

DSCF5171.jpg

Pizamka jest w sam raz,nie bylo wiekszych rozmiarow:sorry:narazie moze byc,pozniej bedzie cieplo wiec kupimy inna:tak:
 
Hania i Martynka jak zawsze laleczki :-)
Spidi Konradek i Adasko tez przystojniaczki no i Wiktorek na ostatnim zdjeciu wyglada bosko! Beda za nimi dziewczyny szalały! :-)
 
hej, nie czytuję was od kilku dni, bo zabiegana jestem, a jeśli nie to... z malutką tuptamy w ogródku, albo spacerujemy - śliczna pogoda :-)
Dlatego wpadłam Wam powrzucać dowody iż żyjemy, a przy okazji zobaczycie co porabiamy..

nikol_10mcy%20001.jpg


nikol_10mcy%20007.jpg


nikol_10mcy%20018.jpg


nikol_10mcy%20027.jpg


nikol_10mcy%20039.jpg


A na "Balbince" to albo czytamy....
nikol_10mcy%20044.jpg


...albo jemy :eek:
nikol_10mcy%20085.jpg


nikol_10mcy%20087.jpg


nikol_10mcy%20088.jpg


i trochę przytulanek z mamą :-p (uwielbiam te zdjęcia!)
nikol_10mcy%20047.jpg


nikol_10mcy%20046.jpg


nikol_10mcy%20049.jpg


mam nadzieję że wkrótce do Was zajrzę też na główny :sorry:
 
Olalaaaaaaaaaaaa no prosze jak sie dziewczyny koncentruja na siusianiu :-) Super foteczki.Chyba Nikolce wloski podrosly:tak::-)
 
Kwiateczek moja Klaudia tez nie usiedzi na nocniku.Na razie jest na etapie przyzwyczajanie sie do niego poprzez zabawe ;-)
 
reklama
Do góry