reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Panistepelek corcia jak ta lala :-)
Kangurka mina Nikolki powalajaca:-D
Kamilka brawo dla Adasia :-)
Aenye.. no filmiki pierwsza klasa a tancerz z Maksia super :tak::-D:-D:-D:-D
 
reklama
Maksio z krzesłem - bomba normalnie :-D

Hania - cudna... Zdjęcia minek porównawcze - piekna pamiątka. Widać jak urosła, ale wyraz buzki ten sam :blink:
Hania jest śliczna. I te jej włoski :zawstydzona/y: Laleczka z niej istna!
 
Maksio super!! :-D
Hania nawet nie tyle zmieniła się na twarzy, co łapki jej się wydłużyły. Przedtem miała takie rozkoszne pulpeciki z fałdeczkami :-)
 
aenye Masio tancerz pierwsz klasa a na czworakach to tak ja bym Konradka widziala:tak:z tymi zadlugimi spiochami jeszcze :-D:-D:-D

Hania naprade juz taaaka duza:tak:a jakie ma te wlosieta:-) DSCF5125.jpg tu Kondzio z jezyczkiem u gory:-)ciagle tak robi:sorry2:

DSCF5131.jpg

A tu jego zabki ale nie bradzo wyszlo bo sobie nie da:baffled:
 
Wszystkie dzieciaczki bez wyjatku są CUDNE! Nic tylko całować (czego ja nielubię jak robi to obca osoba :-/) Teraz my sie troszke "odświeżymy"
 

Załączniki

  • Martynka 547.jpg
    Martynka 547.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 42
  • Martynka 564.jpg
    Martynka 564.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 33
  • Martynka 582.jpg
    Martynka 582.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 40
  • Martynka 585.jpg
    Martynka 585.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 40
  • Martynka 573.jpg
    Martynka 573.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 36
Swietne zdjecia dziaciaczki cudowne
Hania ma swietne wlosy juz sie mala dziewczynka robi.. wyrasta z niemowlaka...:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
DSC09080.jpgto my sie przypominamy:)
DSC09059.jpg
DSC09066.jpg
A to w niedziele jak tatus wyjezdzal do warszawy:zawstydzona/y:
DSC09081.jpg
DSC09082.jpg
Adas wczoraj na spacerku jak wlozylam mu poduszke to nawet siedzial:eek::eek:
 
Do góry