reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

I zmusiłyśmy E-lonę do ujawnienia się :tak:Witaj! Napisz nam coś o sobie.

Blondi a jak tam mały w nocy, dużo śpi? Daje się mamusi wyspać? ;-)
 
reklama
Ja tu już kiedyś pisałam, ale nie systematycznie. Nie mieszkam w Z-ciu, ale co jakiś czas tam bywam, bo mąż z Z-cia pochodzi.
Blondi gratuluję maleństwa. Ja rodziłam w Z-ciu, bo blisko. Miałam cc, bo wcześniejszy poród też był tak zakończony.
 
:-) spacerek jak najbardziej :-)

jaki ruch na forum się zrobił, aż miło
skoro tak dokładnie podajecie wiek (tzn rocznikowo)to ja się kurcze odmłodziłam :-p
w lipcu będę miała 26 ale na razie trzymam się 25 :-D



 
Domik - mój synuś ostatnio w dzień daje mi popalić, płakusia, mało śpi, dopiero po kąpieli, jak poje to zasypia i nockę mam spokojną 4h przesypia :) a jak Twoja Natalia? mówi już?

E-lona - dziękuję, witamy w gronie rodzących w zawierciu:)

Ania - oby coraz nas więcej przybywało:) też się ucieszyłam jak weszłam a tu kilka postów nowych zobaczyłam:)

Piszcie Kochane może sie rozkręcimy:)
 
Cześć dziewczyny!

Natusia mówi podstawowe wyrazy: mama, tata, baba, dziadzia, tak, nie, mówi też ola, niania (tak wymawia swoje imię), jest, nie ma, nono (nos), papa, hej, wow :-) Z trudniejszych wyrazów: czkawka, kółko. Naśladuje odgłosy psa, kota, kury, kaczki i świnki :-D Jak jej coś upadnie to mówi bach, a jak skacze to mówi: hopa hopa. Poza tym gada swoim językiem, ogólnie to spora gaduła z niej jest :tak:

Co dałyście dziadkom Waszych dzieciaczków z okazji ich święta? My daliśmy albumy ze zdjęciami, a pradziadkom kubki ze zdjęciem małej.
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny:-)
Eh dawno mnie nie było, ale nie miałam neta:-(, bo ja dokładnie mieszkam w Skarżycach, a Tu niestety zasięg jest kiepski i musieliśmy czekać, aż Tp się zlituje:p
A tak pozatym to mam 27 lat, urodziłam się w Zawierciu, le ostatnie 8 lat mieszkałam w Opolu i tam też urodziłam Alusia, a teraz póki co znowu wróciłam na stare śmieci:-)
Pozatym to mam Kochanego mężusia i Synusia, który jest żywym sreberkiem:-)
A co do zamkniętej grupy to jak najbardziej da się coś takiego zrobić, ale nie wiem czy to nie tylko moderator wątku może założyć i wysyłać zaproszenia, jakoś to tak jest:-)
 
Hej Co tam Dziewczyny się nie odzywacie??:-)
Pewnie Odpoczywacie w niedziele...
Mój szkrab już śpi więc mam chwilkę dla siebie, marudny coś ostanio bywał, ale to chyba przez ząbki, bo dziś zauważyłam, ze wyszła Alusiowi górna lewa jedynka i dwójka jednocześnie:-D, więc zębolki rosną Nam jak po deszczu:tak:
 
Dzień dobry :-)

Agita to na pewno przez te ząbki jest marudny. Dobrze, że wyszły dwa na raz - będzie mniej bólu :tak: A zostajecie już w Zawierciu na stałe, czy jeszcze planujecie powrót do Opola?

Natalka złapała jakiegoś wirusa: kaszle i ma katarek. Dzisiaj w nocy się męczyła biedaczynka moja. Ale na szczęście to tylko przeziębienie, musimy posiedzieć w domciu i pozbyć się tego wirusa. A szkoda mi, bo tyle śniegu napadało to byśmy się pobawiły na dworze :-(

A gdzie reszta mamusiek?!?!?!?!
 
Hej Dziewczyny:-)
Domik napewno do Opola nie wrócimy już, ale nie wiem czy nie wywieje Nas za jakiś czas za granicę, ale to jeszcze nic pewnego:p
Bidulka z Natalki, niech szybko zdrowieje, bo bałwana trzeba lepić:-D
 
reklama
Hej dziewczyny!!!!

A my właśnie po spacerku :-) Tyle śniegu, że aż więcej dzieci na dworze:happy2:

Domik teraz dużo dzieciaczków ma jakiegoś wirusa, pogoda taka niepewna non stop, raz słońce raz deszcz i śnieg
My na razie się trzymamy dzielnie, chociaż w święta mała miała antybiotyk

Agita u nas ząbkowanie co prawda dawno dawno temu ale był tylko problem przy pierwszych trzech, później nie wiadomo kiedy pojawiały się następne :-D
a teraz gdy ma 2,5 roku nie ma jeszcze jednego ząbka :-D

 
Do góry