reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

Cesarkę robił dr Mleczko. On był moim lekarzem prowadzącym. Bardzo fajnym lekarzem też jest Wudarczyk (nie wiem czy dokładnie tak brzmiało to nazwisko).
Wrażenia ogólnie spoko, śmiesznie tak nic nie czułam, ale latałam po całym stole operacyjnym, bo oni musieli naciągnąć brzuch, żeby wyciągnąć dziecko. Potem mi ją pokazali na chwilkę i zaczęli ją myć, a mnie zszywać. No i zaczęło się najgorsze, bo pierwsza doba była dla mnie okropna - strasznie źle się czułam...ale z każdym następnym dniem było coraz lepiej :tak:
A Ty jak znosisz ciążę? Jak się czujesz?
 
reklama
Ja natomiast chodzę na wizyty co 3 tygodnie do Wudarczyka na Ultrasonografię:)
a co powiesz o Mleczko? ja w chwili obecnej jestem w szpitalu bo miałam bole przepowiadające, a myslałam, że akcja porodowa... opisz mi jak wygląda bo może był u mnie dzis na obchodzie a ja gapa nie wiem który to...
Wiesz może jacy jeszcze lekarze w szpitalu mogą odbierac poród oprócz nich?

jutro wychodzę ze szpitala bo bóle ustały, na szczęście... dwie nocki a mam dość, nie lubie szpitali :p
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich!!!! Jestem tu nowa :) przez przypadek odkryłam forum Zawierciańskich Mamusiek hehe. Mam na imię Ania i chętnie dołączę się do pogaduszek :)
Moja córeczka ma 2 latka i 5 miesięcy
 
Zlosnica widzę, że jesteś z Blanowskiej, ja też :) Kurcze nie poznaję Twoich szkrabów :) Gdzie Wy się chowacie :)

Cichutko faktycznie na tym forum Dziewczyny, musimy zacząć częściej tu zaglądać :)
 
Ja juz urodziłam więc mogę dołączyć do grona mam Zawiercianskich:-)
Również życzę wszystkiego dobrego dla wszystkich mam i ich pociech w Nowym roku :-)

19Ania85 - ja jestem z centrum :-)
 
reklama
Do góry