reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

hej wiecie co ja niemego się doczekać na zboki mojego synka już tak dawno zaczęły go swędzieć dość wcześnie i się ślinić a tu niem jeszcze nic no a tak to to już by chciał latać ale jeszcze się nie da no ale jest taki nerwus ze naprawdę a wasze pociech lubią wózki bo muj tak srednio nie przepada za wuzkiem pozdrawim
 
reklama
Czesc Madziu, moj mały w zasadzie lubi spacery wózkiem, jezdzimy już spacerówką bo mamy taką rozkładaną na płasko. Ale trzeba cały czas jechac, najlepiej po wybojach bo inaczej się złosci i trzeba go wyciagnac z wózka i wszystko mu pokazywac.
P.s. My mamy juz dwa zęby:-) Nawet wczoraj kupiłam mu taka małą szczoteczkę do zabków w Rossmanie:p
 
Cześć.To jestem najmłodsza bo mam 23 latka.Moje lubią wózek no ale i tak nie mają za wielkiego wyboru bo inaczej na spacer puki co by nie wyszły więc nawet cierpliwie usiedzą w nim .A te zęby mój B tez się bardzo długo ślinił zanim wyszedł mu pierwszy ząbek teraz mają ich już dość bo po jakieś 12.Madziu no to szybko twój ma ząbki moje miały później.
Czekamy na wieści jak było na pływalni??
 
hej mój smyk tezy lubi spacery jedzie w spacerowym ale muszą być wyboje no mam nadziej ze tezy szybko mu wy idom zboki jak tam to kiedy robi spotkano dziewczyny co wy na to odpiszcie morze być u mnie albo u was moz nas przywiezie :-)
pozdrowionka dla urwiskow :wink:
 
hej dziewczyn co tak nic nie piszecie co tam słychać u was jak tam wasze pociech NIK tu już nie zagląda pozdrawiam morze ski tu poklikam
 
reklama
no witam mamy oraz przyszle mamy :)
nie sadzilam ze znajde na babyboom Zawiercie :)
ja akurat nie jetem z zawiercia ale jestem wasza bliska sasiadka ;P

POZDRAWIAM :)
 
Do góry