reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

Hej Dziewczyny:-). ja mieszkam póki co w Opolu, ale za miesiąc będę już mieszkać w rodzinnym Zawierciu więc chętnie poznam mamusie mieszkające w tym samym mieście:-). Coś widać, że niezbyt często tu zaglądacie, ale mam nadzieję, ze jednak forum się rozrusza:-)
 
reklama
hej ja nie jetem z zawierci tylko z okolicy ale niema sprawy pogadać zawsze można mało osoby tu wchodzi ale jak będę miał kim pogadać to wejdę pozdrawiam:-)
 
Hej:-)
eh przy Maluszkach to cały czas człowiek zapracowany:-), Mój ma teraz etap włażenia wszędzie gdzie nie mozna i dosłownie cały dzien muszę Go mieć na oku, bo jak tylko usiądę to Aluś zaraz stoi przy meblach i sie chichra:-)
 
Szukasz niebanalnych świątecznych ozdób, kartek, prezentów? Kiermasz Rękodzieła: 4-5-6-7 grudnia w MOK Zawiercie - zapraszam:-)
 
Witam się :-)
Nie jestem jeszcze mamą, ale już za niedługo będę :-) jestem w 9 m-cu ciązy:-) natomiast mieszkam z Zawierciu, wreszcie znalazłam wątek gdzie bedę mogła poradzić się na temat porodów w Zawierciańskim szpitalu...
może doradzicie ???
 
Cześć dziewczyny!

Dawno tu nie byłam, po nikt nie pisał, ale dzisiaj weszłam przez przypadek, a tu tyle nowych mamusiek :-)

Blondi ja rodziłam w Zawierciu. Różne są opinie na temat tego szpitala, chyba jak wszędzie. Ogólnie ja jestem bardzo zadowolona. Miałam cesarkę, bo na początku ciąży okazało się, że mam torbiel jajnika i lekarz chciał to przy okazji zobaczyć od wewnątrz. Ale na szczęście się wchłonęła i nie było już po niej śladu :tak:

Agita teraz jest chyba najgorszy etap dla Ciebie w życiu Twojego maluszka, trzeba mieć oczy dookoła głowy. Ale fajnie jest patrzeć, jak dziecko jest ciekawe świata i codziennie odkrywa nowe możliwości :blink: Już wróciłaś do Zawiercia?

Zlosnica widzę, że masz bliźniaki, wow, podziwiam! Ja zawsze chciałam mieć bliźniaki, ale nie wiem czy bym dała radę...
 
Taki poród jest za darmo, tylko trzeba trafić, żeby sala akurat była wolna. No chyba, że się coś zmieniło przez te 1,5 roku...
 
reklama
Do góry