reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyki przeciwzakrzepowe wczesna ciąża

Spróbuj z nim porozmawiać. Ja nie musiałam prosić bo mój przypadek jest refundowany.. Ale myślę że nie powinien mieć problemu. Wbić się musisz do samego końca. Polecam filmik na yt tam dokładnie opisują jak wziąć fałd skóry w jaki sposób wbić igle. A już robiłaś zastrzyki ?
 
reklama
Spróbuj z nim porozmawiać. Ja nie musiałam prosić bo mój przypadek jest refundowany.. Ale myślę że nie powinien mieć problemu. Wbić się musisz do samego końca. Polecam filmik na yt tam dokładnie opisują jak wziąć fałd skóry w jaki sposób wbić igle. A już robiłaś zastrzyki ?
Ja pierniczę jestem Przerażona. Nigdy w życiu nie robiłam zastrzyków
 
Obejrzałam filmik. Wcale mi to nie poprawiło podejścia :( boję się że nie dam sobie rady że względu na swój strach..
 
A nie masz kogoś kto mógłby to tobie zrobić? To naprawdę nie boli. Igiełka jest mała i naprawdę nie boli. Musisz tylko zrobić to zdecydowanym ruchem
 
A nie masz kogoś kto mógłby to tobie zrobić? To naprawdę nie boli. Igiełka jest mała i naprawdę nie boli. Musisz tylko zrobić to zdecydowanym ruchem
Nie mam bo mąż zagranicą a 4latek raczej nie da rady hihi :) boję się że właśnie będę się wachac a wtedy będzie bolało bardziej xd jestem strasznie niedotykała z natury xd
 
Aha. Powiedz, co zrobić żeby lekarz chciał mi przepisać te zastrzyki chociaż trochę taniej? Jako że przez całą ciążę mam je stosować

Zobacz czy nie powinnaś mieć ich za darmo w programie Ciąża plus, ja mam Neoparin i nic nie płaciłam, tylko lekarz musi wystawić odpowiednią receptę. Zastrzyki nie są straszne, trzeba pokonać pierwszy strach, dla dziecka wszystko :)
 
Też mam Neoparin, płaciłam ok 10zl za 30szt, ale biore je dopiero od 2 tyg- mam żylaki i lekarz boi sie że dostanę zakrzepicy,bo miałam juz 2 razy robioną skleroterapie.
Sama robilam tylko 2 zastrzyki...dziwne to uczucie 😅, też jestem z tych bojaźliwych ...teraz robi mi je partner 😉
 
Też mam Neoparin 10 zł kosztują. Od początku ciąży ze względu na przebytą w przeszłości zakrzepicę. Obecnie 13 TC. Pierwsze dwa tygodnie to był dramat, codziennie z płaczem to robiłam. Ale potem znalazłam sposób... Biorę fałd skóry, przybliżam igłe i powoli delikatnie dociskam i wbijam. Jakoś wtedy mnie mniej boli. Powodzenia! 🙂
 
reklama
Też mam Neoparin, płaciłam ok 10zl za 30szt, ale biore je dopiero od 2 tyg- mam żylaki i lekarz boi sie że dostanę zakrzepicy,bo miałam juz 2 razy robioną skleroterapie.
Sama robilam tylko 2 zastrzyki...dziwne to uczucie 😅, też jestem z tych bojaźliwych ...teraz robi mi je partner 😉
Jezu ja od rana, odkąd wiem że muszę, jestem naprawdę bardzo wystraszona. Na samą myśl mi się poca ręce i wgl... Tragedia.. Ale pragnę drugiej didzi więc muszę dać radę..
 
Do góry