reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapłodnienie

Palec ze spermą w pochwie, podcieranie się zużytym papierem, ocieranie się męskim genitaliem w majtkach o pochwe czy seks przez majtki niedługo wyeliminują in vitro [emoji23][emoji23]
I dziewice w ciąży nie beda niczym niezwykłym... [emoji85][emoji85]
 
reklama
Wow. Weszłam tutaj bo wisiał temat na wierzchu, z myślą, że o, trochę śmieszne pytanie ale dobrze że pytają! W czasach kiedy edukacja seksualna to właśnie śmiech na sali to nie ma się co dziwić. Parę lekcji biologii też nie wystarczy. A wasz pojazd po dziewczynie razem ze "sprawdzaniem" jej czy wchodzi na forum jest lekko żenujący. Owszem mnie też to rozbawiło, ale po co zniechęcać młode i starsze też dziewczyny do zadawania pytań? Krzywdy nikomu nie robią, a im mniej niechcianych ciąż tym lepiej.
 
Wow. Weszłam tutaj bo wisiał temat na wierzchu, z myślą, że o, trochę śmieszne pytanie ale dobrze że pytają! W czasach kiedy edukacja seksualna to właśnie śmiech na sali to nie ma się co dziwić. Parę lekcji biologii też nie wystarczy. A wasz pojazd po dziewczynie razem ze "sprawdzaniem" jej czy wchodzi na forum jest lekko żenujący. Owszem mnie też to rozbawiło, ale po co zniechęcać młode i starsze też dziewczyny do zadawania pytań? Krzywdy nikomu nie robią, a im mniej niechcianych ciąż tym lepiej.
Żenujące, to jest pisanie w internecie, że ktoś wyciera części intymne tym samym papierem, którym wcześniej wytarło się spermę. Pomijam już fakt niechcianej ciąży, ale gdzie tu jakakolwiek higiena? A co do wsadzania palca że spermą. Sorry, ale jak dla mnie to odpowiedź na takie pytanie raczej niechcianej ciąży nie zapobiegnie, co najwyżej przyczyni się do próby "złapania" partnera na dziecko. Może się okazać, że udanej i w takim wypadku raczej ciąża nie będzie "chciana". Przynajmniej dla mężczyzny.
Jest po prostu pewien poziom niewiedzy, który w tym pytaniu został przekroczony. I nie ma co zwalać na słabą edukację seksualną czy kiepskiego nauczyciela biologii. Wystarczy odrobinę pomyśleć, skoro używa się prezerwatywy, aby sperma nie dostała się do środka, to po co później gmerać tam brudnym id spermy palcem?
 
Żenujące, to jest pisanie w internecie, że ktoś wyciera części intymne tym samym papierem, którym wcześniej wytarło się spermę. Pomijam już fakt niechcianej ciąży, ale gdzie tu jakakolwiek higiena? A co do wsadzania palca że spermą. Sorry, ale jak dla mnie to odpowiedź na takie pytanie raczej niechcianej ciąży nie zapobiegnie, co najwyżej przyczyni się do próby "złapania" partnera na dziecko. Może się okazać, że udanej i w takim wypadku raczej ciąża nie będzie "chciana". Przynajmniej dla mężczyzny.
Jest po prostu pewien poziom niewiedzy, który w tym pytaniu został przekroczony. I nie ma co zwalać na słabą edukację seksualną czy kiepskiego nauczyciela biologii. Wystarczy odrobinę pomyśleć, skoro używa się prezerwatywy, aby sperma nie dostała się do środka, to po co później gmerać tam brudnym id spermy palcem?
Dla Ciebie pytanie jest żenujące, dla mnie grupowa polewka jest żenująca, każdy ma prawo uwazac jak chce. Dużo widzę tu złej woli. Może ktoś musiał użyć papieru już uzytego przez faceta, bo akurat nic innego nie było pod ręką, a intencją była taka żeby użyć czystego kawalka? A potem ktoś się zastanawia czy jeśli miało się najmniejszy kontakt ze spermą, nie wewnątrzmaciczny, to czy może zajść w ciążę. Zresztą, co wy z tą higiena! Przecież ttu chodzi o spermę, a nie odchody. Nie wiem jak wy ale podczas seksu kontakt z tym płynem jest częsty w najróżniejszych konfiguracjach. Jeśli spermą jest niehigieniczne to niehigieniczne jest tworzenie dzieci. To samo dotyczy palca ze spermą. Spermą na palcu może znaleźć się w kobiecie podczas wielokrotnego stosunku. Wystarczy trochę pomyśleć.
 
a pod namiotem? W samochodzie? W przyplywie namiętności? A wy jak często latacie myć ręce podczas nocy z ukochanym? Lol, więcej wyrozumiałości
Nie no lepiej czekać aż sperma wyschnie na ręce 😂😂 pod namiot zazwyczaj zabiera się chusteczki nawilżone więc zawsze można tym przetrzeć ręce i tak ja za każdym razem po seksie idę umyć ręce, bo nie wyobrażam sobie, że tą samą ręką którą dotykałam penisa mojego męża i jego spermy miałabym później np pocierać oko czy dotykać mojego dziecka.
A co do przypływu namiętności to i tak po pierwszym razie facet zawsze musi trochę odpocząć więc jest czas na umycie rąk
 
a pod namiotem? W samochodzie? W przyplywie namiętności? A wy jak często latacie myć ręce podczas nocy z ukochanym? Lol, więcej wyrozumiałości

Od takich sytuacji są mokre chusteczki. I wpojone nawyki podstawowej higieny.
Bawisz się brudnym papierem toaletowym? Mietosisz w palcach? Oglądasz? Obwachujesz może..?
Ja wiem, ze po wytarciu się wrzucam zużyty papier do toalety a nie zostawiam gdzieś na zewnątrz dla innych. Musialabym przełamać wieloletnie nawyki gdybym chciała zużyty papier odłożyć np na podloge.
A gdybym gdzieś natrafiła na zużyty cudzy papier to do głowy by mi nie przyszło żeby się nim podetrzeć czy choćby wziąć w rękę. Nie lubię się babrać w cudzych wydzielinach.
 
reklama
Dla Ciebie pytanie jest żenujące, dla mnie grupowa polewka jest żenująca, każdy ma prawo uwazac jak chce. Dużo widzę tu złej woli. Może ktoś musiał użyć papieru już uzytego przez faceta, bo akurat nic innego nie było pod ręką, a intencją była taka żeby użyć czystego kawalka? A potem ktoś się zastanawia czy jeśli miało się najmniejszy kontakt ze spermą, nie wewnątrzmaciczny, to czy może zajść w ciążę. Zresztą, co wy z tą higiena! Przecież ttu chodzi o spermę, a nie odchody. Nie wiem jak wy ale podczas seksu kontakt z tym płynem jest częsty w najróżniejszych konfiguracjach. Jeśli spermą jest niehigieniczne to niehigieniczne jest tworzenie dzieci. To samo dotyczy palca ze spermą. Spermą na palcu może znaleźć się w kobiecie podczas wielokrotnego stosunku. Wystarczy trochę pomyśleć.
Właśnie, wystarczy trochę pomyśleć. Nie chcę ciąży, nie ładuje palca że spermą do waginy. Nawet w przypadku wielokrotnego stosunku.
Co do higieny. Nie chodzi o to, że jest on "brudny" tylko o sam fakt używania tego samego papieru. Skoro mieli go np mało, wystarczyło się podzielić, a nie wycierać jeden po drugim. Całujesz się ze swoim facetem, a czy mimo to wytarła byś usta są samą serwetką, którą on wytarł usta np. z sosu. Bo ja nie i to nie dlatego, że czymś się zarażę, albo dlatego, że on dotykał tym swoich ust. Po prostu nie wycieram twarzy zużytą serwetką.
a pod namiotem? W samochodzie? W przyplywie namiętności? A wy jak często latacie myć ręce podczas nocy z ukochanym? Lol, więcej wyrozumiałości
Sama sobie przeczysz. Najpierw piszesz, że dobrze, że pytają bo "nie będzie niechcianej ciąży", teraz piszesz o chwili zapomnienia. Sorry, ale jak się jest dorosłym i się uprawia sex, trzeba byc tez dorosłym i umieć się zabezpieczyć. Nie mam prezerwatywy, czy innej formy zabezpieczenia nie pozwalam sobie na uniesienie pod namiotem. Poza tym, nadal nie wyobrażam sobie, po dotykaniu penisa i spermy nie umyć rąk, bądź nie wytrzeć w mokre chusteczki. Jak później dotykać taką ręką? Chciałabyś, aby ktoś podał ci dłoń na przywitanie, którą pół godziny temu miał w spermie i jej nie umył?
Moim zdaniem wszystko sprowadza się do tego, że dziewczyny, a niekiedy nawet kobiety mają minimalne pojęcie na temat własnego cyklu i płodności i wgl nie chcą się nim zainteresować. A wystarczyło by użyć internetu czy porozmawiać z ginekologiem. Uprawiają bezmyślnie sex, a potem jak jedna drugiej powie, że wycieranie się papierem ze spermą to chyba ryzykowne to mają rozkminę na tydzień i kończy się głupim pytaniem w internecie.
 
Do góry