reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapłodnienie

Aaaaaa widzisz!!! No i tu może być sedno!!!
Mają mega drogi, dobry jakościowo papier, to i żal go za dużo zużywać, więc korzystają we dwoje z jednej "porcji! 😆
Brawo, rozwikłałaś zagadkę! 🤣🤣🤣

Ale to zrodziło kolejne pytanie, które już tutaj padło... Czy po kupie też używają papieru razem?
I jak to robią?
Umawiają się na konkretną godzinę czy to, które pierwsze użyje, zostawia drugiemu na podłodze?
A jak z sikaniem?
Kobieta zwykle się podciera, ale facet niekoniecznie, czyli na logikę laska zostawia sobie papier po sikaniu na następne okazje, bo przecież żal nie wykorzystać w pełni takiego drogiego papieru!
Tyle pytań, tak mało odpowiedzi 😞😞😞
Ej no mój zawsze po sikaniu sie wyciera ale nie czeka na mnie żebym ja tez się wytarła tym papierem 😂😂
Nie oszczędzamy, kto bogatemu zabroni 😂 A używany velvet wiec wiecie 😂

A tak serio to wierzyć sie nie chce jak się czyta coś takiego 😂
 
reklama
Ej no mój zawsze po sikaniu sie wyciera ale nie czeka na mnie żebym ja tez się wytarła tym papierem 😂😂
Nie oszczędzamy, kto bogatemu zabroni 😂 A używany velvet wiec wiecie 😂

Ale widzisz, Ty latami pracowałaś na to, żeby Cię było stać na taką rozrzutność, a tu dwudziestoletnie dzieci, to pewnie z kaską krucho, szarpnęli się na jedwab na pośladach i teraz żal ściska 🤣🤣🤣
 
Ej no mój zawsze po sikaniu sie wyciera ale nie czeka na mnie żebym ja tez się wytarła tym papierem 😂😂
Nie oszczędzamy, kto bogatemu zabroni 😂 A używany velvet wiec wiecie 😂

A tak serio to wierzyć sie nie chce jak się czyta coś takiego 😂
Velvet uuuu... To ja na Waszym miejscu po sikaniu bym się nie podcierała albo suszyła papier, żeby starczyło na dłużej 😂
 
Ej no mój zawsze po sikaniu sie wyciera ale nie czeka na mnie żebym ja tez się wytarła tym papierem 😂😂
Nie oszczędzamy, kto bogatemu zabroni 😂 A używany velvet wiec wiecie 😂

A tak serio to wierzyć sie nie chce jak się czyta coś takiego 😂
To pewnie przez was zabrakło papieru w sklepach jak się pandemia zaczęła. To wina takich jak wy !
 
Velvet uuuu... To ja na Waszym miejscu po sikaniu bym się nie podcierała albo suszyła papier, żeby starczyło na dłużej 😂

No i wyobraziłam sobie długie, białe wstęgi w ciapki, przypięte klamerkami do sznurka i radośnie powiewające na wietrze w wiosenne popołudnie 🤣🤣🤣
 
Ja to wiem, "buszuję" na tym forum od lat i widziałam już naprawdę dużo debilnych pytań, ale tu na zdziwienie, że JAK MOŻNA PODCIERAĆ SIĘ JEDNYM PAPIEREM Z PARTNEREM autorka posta odpisała, że nie wnika, bo każdy robi co chce. No nie wiem, dla mnie takie zachowanie nie jest normalne i uważam, że pytanie było zadane tylko w celu wywołania emocji :)

Obsmialam się tutaj jak norka....chyba nie powinnam bo w swojej karierze ja nie takie numery widziałam i nie takie pytania słyszałam.
Z mojego zniekształconego zawodowo punktu widzenia takie pytanie wykazuje przynajmniej ślady myślenia przyczynowo-skutkowego (podetnę się sperma to mogę zajść w ciąże). A ja w tym tygodniu usłyszałam o trzech kociakach, które zostaly zawinięte w powloczke do poduszki ”żeby były bezpieczne” i jako wynik tej czynności wszystkie trzy się udusiły...
Podobne przykłady mogę mnożyć...tak wiec powyższe pytanie aż tak denne nie jest.
Tak na marginesie, po kupie się nie używa papieru. Jak się wysuszy to się wykruszy, nieswiadoma ty...😂
Czytam i oczom nie wierzę [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]
Jak mozna skorzystać z papieru i palca to na co komu in vitro [emoji848][emoji849][emoji849]

Świetny sposób na wyłudzenie środków finansowych od samorządów lokalnych czyż nie? 😁 #sarkazm.
 
reklama
Czytam i oczom nie wierzę [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]
Jak mozna skorzystać z papieru i palca to na co komu in vitro [emoji848][emoji849][emoji849]
Palec ze spermą w pochwie, podcieranie się zużytym papierem, ocieranie się męskim genitaliem w majtkach o pochwe czy seks przez majtki niedługo wyeliminują in vitro 😂😂
 
Do góry