reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaparcia w ciąży

Polecam czopki Eva/qu, można je używać w ciąży. Najpierw trzeba się pozbyć tego, co masz w jelitach, a potem poważnie zająć się dietą, w ramach profilaktyki na przyszłość.
 
reklama
żeby makrogol działał MUSISZ dużo pić. Działanie makrogolu to ściąganie wody do jelit, by rozluźnić masy kałowe. By mógł działać trzeba dużo pić. Najlepiej 3 l na dobę. Dużo kiszonek polecam. A pół litra soku z kapusty raczej nie zawodzi. Pilnuj picia. Do tego dieta. Nią można dużo wyregulować .
Czyli makrogol mogę spokojnie pić np codziennie jedną? W aptece Pani mówiła że nawet 2 na raz
 
tak, nawet więcej, on się nie wchłania, dzidziusiowi nie zaszkodzi 😊 a suplementujesz może magnez?
Tak ,suplementuję😔 ale to podstawowe nie jakaś mega dawkę.To mi dołożyło właśnie odkąd zaczęłam brać witaminy z żelazem,nasiliło się bardzo.

Pytałaś o magnez 🙆a ja o żelazie 🙂

Boje się ,że wkoncu w tym jelicie coś mi się zrobi i strzeli 🙂Bo mnie brzuch wcale nie boli z tego powodu,wzdęć nie mam -wręcz przeciwnie.
 
Tak ,suplementuję😔 ale to podstawowe nie jakaś mega dawkę.To mi dołożyło właśnie odkąd zaczęłam brać witaminy z żelazem,nasiliło się bardzo.

Pytałaś o magnez 🙆a ja o żelazie 🙂

Boje się ,że wkoncu w tym jelicie coś mi się zrobi i strzeli 🙂Bo mnie brzuch wcale nie boli z tego powodu,wzdęć nie mam -wręcz przeciwnie.
jesli nie bierzesz magnezu to dobrze byloby go zaczac suplementowac, u mnie rozwiazal problem zaparc na dobre 😅 juz przy 2 tabletkach na wieczor na nastepny dzien nie bylo problemu 😉
 
Na niektórych działaja śliwki ,gruszki ,jakieś apteczne specyfiki a mni jak by ktoś zaczarował . Serio. Aż doła łapie z tego względu ,że boje się że coś się stanie gorszego.
 
reklama
Do góry