reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zalany test ciążowy?

reklama
Ja też mam zaburzenia lękowe, wiem jak to działa, ale u Ciebie widzę, że to już paranoja na punkcie tych plemników. Nie powinnaś ryzykować zdrowia psychicznego uprawiając seks, na który nie jesteś gotowa. Na początek poczytaj o środowisku przyjaznym plemnikom, o tym, jak zachodzi się w ciążę. Nie krzywdź samej siebie. Jak chłop cię kocha to nie będzie naciskać na seks. Zwłaszcza w takiej sytuacji. On wie o twoich lękach? Zresztą oboje możecie o tym poczytać.

Plemniki na pewno tego nie przeżyły. Jak beta jest negatywna to nie jesteś w ciąży i nie ma szans, że w nią zajdziesz przez dotknięcie się palcem.
Tak, wie o wszystkim i sam uspokaja mnie, że nie ma możliwości żeby plemniki jakkolwiek przeżyły na zewnątrz bo jest to biologicznie niemożliwe i żebym się tak nie stresowała.. Nie naciskał na żadne zbliżenia, sama chciałam, ale teraz wiem, że nie powinnam tak ryzykować dla komfortu psychicznego...

Dziękuję pięknie za rzetelną odpowiedź. Jestem przewrażliwiona na punkcie bliskości i zbliżeń intymnych z chłopakiem.
Po prostu nie miałam pojęcia, czy w taki sposób plemniki przeżyją lub nie.. Teraz wiem, że nie
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam, że znowu głowę zawracam:( chciałam zapytać co może oznaczać po miesiączce lepki śluz o konsystencji budyniu, bardzo słabo rozciągliwy o białym kolorze i leciutko żółtym (choć nie jestem pewna czy był troszkę żółty)? Miałam go bardzo niewiele, na prawdę malutko i może ze dwa razy.
 
Przepraszam, że znowu głowę zawracam:( chciałam zapytać co może oznaczać po miesiączce lepki śluz o konsystencji budyniu, bardzo słabo rozciągliwy o białym kolorze i leciutko żółtym (choć nie jestem pewna czy był troszkę żółty)? Miałam go bardzo niewiele, na prawdę malutko i może ze dwa razy.
Może infekcja.
 
A czy beta hcg z krwi po 30 dniach od zbliżenia będzie wiarygodna w 100%? Moje zaburzenia lękowe nie dają mi spokoju, biorę tabletki od psychiatry.. myślę żeby powtórzyć betę z krwi w przyszły piątek (26.07) bo wtedy minie już 30 dni od tamtego zbliżenia...

Tylko proszę już bez złośliwości.. Czy 30 lub 32 dni po zbliżeniu to już będzie najwiarygodniejsze potwierdzenie z krwi, że nie ma ciąży? Proszę odpowiedzcie mi bez złośliwości.. wykańcza mnie ten stres...chcę po prostu wiedzieć i nie będę już na razie chciała zbliżeń intymnych dopóki nie będzie lepiej z moimi lękami....
 
Ostatnia edycja:
A czy beta hcg z krwi po 30 dniach od zbliżenia będzie wiarygodna w 100%? Moje zaburzenia lękowe nie dają mi spokoju, biorę tabletki od psychiatry.. myślę żeby powtórzyć betę z krwi w przyszły piątek (26.07) bo wtedy minie już 30 dni od tamtego zbliżenia...

Tylko proszę już bez złośliwości.. Czy 30 lub 32 dni po zbliżeniu to już będzie najwiarygodniejsze potwierdzenie z krwi, że nie ma ciąży? Proszę odpowiedzcie mi bez złośliwości.. wykańcza mnie ten stres...chcę po prostu wiedzieć i nie będę już na razie chciała zbliżeń intymnych dopóki nie będzie lepiej z moimi lękami....
Że tak zapytam jeszcze raz:
ILE RAZY JESZCZE BĘDZIESZ PYTAĆ O TO SAMO?

Dostałaś odpowiedź kilkukrotnie wczoraj. Naprawdę, ile można?

Beta jest wiarygodna 14 dni po stosunku.
 
reklama
Że tak zapytam jeszcze raz:
ILE RAZY JESZCZE BĘDZIESZ PYTAĆ O TO SAMO?

Dostałaś odpowiedź kilkukrotnie wczoraj. Naprawdę, ile można?

Beta jest wiarygodna 14 dni po stosunku.
Po prostu się boję to tyle.. Mam straszne lęki.. po prostu chciałam wiedzieć czy beta hcg z krwi 30 dni od zbliżenia wykluczy ciążę w 100, a nawet 200%?
 
Do góry