reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kochane jutro trzymamy kciuki za udane wizyty Kaiiny i Madziuli oraz w przypadku usg pięknych widoków ;-)
Pamiętajmy również o kciukach dla Iskry która po raz kolejny będzie betowała w niedziele ;-)


23- Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę


KWIECIEŃ


24- Iskra - III Beta
25 - Ilka_a - transfer
25 - Kate23 - wizyta w klinice
27 - Hess - usg połówkowe
29- 24magda09- usg genetyczne plus pappa
29 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę


MAJ


9- 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
16- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę + badania
21- Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kaiina, Madziula_87 trzymam kciuki za Was dziewczęta☺
Bernadett dziękuje za dopisanie do kalendarza. Ale betowac będę jutro☺ bo to wkoncu dwa dni☺ Straszenego mam cykora. Więc nie puszczajcie kciuków proszę☺
Miłego dnia dla Was wszystkich. Buziaki
 
Ja też już chwilę po wizycie :-D Niunia waży 1950 gram i jest mega ruchliwa, bo ciężko było ją pomierzyć :) ...główka w dole ;) szyjka trzyma i jest zamknięta :)
Rozmawiałam z Dr na temat porodu naturalnego i cc i powiedział, że jeszcze mamy duuużo czasu ;) ale decyzja należy do mnie ;) jeśli chcę cc to po skończonym 39 tc wyznaczamy termin i tniemy, jeśli sn to czekamy na akcję porodową i rodzimy :) ...kolejna wizyta 16.05, Dr pobierze wymaz w kierunku GBS i czekamy :)
 
Hej dziewczyny trzymajcie kciuki. Pójdę na krew ok południa.
Mnie od wczoraj boli gardło i mam katar
Więc znów mam stres na szczęście nie mam gorączki.
Kciuki zacisniete.
Na bolące gardło, katar możesz brać *spam*. Ale najlepiej nie czas i skonsultować się z lekarzem. Oczywiście domowe sposoby też dozwolone.

Kaiiina, Madziula_87 - ciesze się, że z waszymi pociechami wszystko ok.

Mej niedzieli :)
 
reklama
Więc moje kochane sprawy mają się tak. Mam gorączkę
Leczę się domowymi sposobami i mam już wyniki☺
Progesteron 9,33,
Beta 733
Martwi mnie progesteron.
Mam zwiększyć dawkę luteiny ale nie wiem czy godziny wziecia mają znaczenie bo biorę o 9,15,22 pomyslam ze 5 rano będzie oki. Ale już kazali mi zwiększyć więc nie wiem czy może wezmę zaraz a potem o 5 rano. Co sądzicie?
Dziękuje za kciuki i nie puszczajcie ich proszek☺
 
Do góry