reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Z tym rodzinnym, to nie tak do końca wszystko za darmo. Koleżanka z pracy opowiadała, że jak byłą w ciąży w 1999 roku, co miesiąc miała robioną morfologię i mnóstwo dodatkowych badań, m. in. na przeciwciała (ona miała Rh-, a jej mąż Rh+). A kiedy zaszła w ciążę drugi raz, w 2003, z ubezpieczenia, zrobili jej jednego wassermana, jedną morfologię a resztę, jak chciała, musiała sobie opłacić sama.
 
reklama
Kaiiina gratuluję kochana co do badań jeśli z naszej kliniki to musisz zrobić prywatnie i zapłacić ale też możesz pójść na NFZ do swojego gina i poprosić o zrobienie tych badań ja całą ciążę tak robiłam że chodziłam do dwóch raz w miesiącu do kliniki i raz w miesiącu na NFZ.
 
Dziewczynki stwierdziłam że mam kartę z Lux med TO znajdę jakiegoś gin też prywatnie i za badania nie będę płacić własnie studiuje lekarzy z Rzeszowa Bernadet możesz kogoś polecić?

Anika ja jak miałam wodniaka usuwanego to poszłam do rodzinnego po morfologie itd... z łaska wielką mi wypisał... no ale wypisał....
 
Kaiiina ja w Rzeszowie dalej chodziłam do psrensa do mojego lekarza prywatnie a na NFZ chodziłam tu bliżej mnie w Lesku w razie czego badania szpital komplikacje miałam go na miejscu ale wiadomo na NFZ robią 3-4 usg przez całą ciążę dlatego zdecydowałam się zostać też w parensie i miałam usg co miesiąc no i podgląd na działania lekarza z NFZ.
 
Dziś dzień kobiet a więc kochane leżcie, odpoczywajcie i pozwólcie waszym facetom dziś trochę popracować ;-)
A z mojej strony wszystkiego dobrego dla przyszłych i obecnych mamusiek okrągłych i pięknych brzuszków ;-)

Anika11 tak miałam jedną kartę ciąży i wpisy co dwa tygodnie bo tak mi wypadały wizyty na zmianę prywatna i NFZ wiadomo trochę to uciążliwe ale lepiej mieć wszystko pod kontrolą dzięki temu że usg miałam raz w miesiącu mogli zapobiec odklejaniu łożyska bo zostało to wcześnie wykryte, 24 tc trafiłam na oddział z ostrym bólem brzucha crp wysokie zapalenie ale nie wiadomo czego podleczyli a na prywatnej wizycie gdy o powiedziałam lekarzowi w klinice od razu wiedział co i jak zrobił usg przejechał po obu nerkach i znalazł co chciał naciek na prawej nerce nie groźny ale trzeba było kontrolować żeby w razie się powiększy odłączyć nerke drenem obyło się bez :-) tak że ja jestem jak najbardziej za dwiema opcjami ;-)
 
Dziękuję za życzenia, ja też życzę Wam udanego dnia kobiet.

Ja chodzę do Lux Medu tylko, tam prowadzę ciążę. A na początku dwa razy byłam w Novum i jakby co to też tam na usg mogę iść, tylko wiadomo, trzeba płacić. A ginekologa na NFZ to nawet nie znam że swojej przychodni.
 
no ja stwierdziłam że będę mieć dwie kart ciąży jedną przy lekarzu prowadzącym, a drugą w lux med bynajmniej tylko za same wizyty będę płacić a nie za badania,w lux med też mają diagnostykę;)
 
Witam i ja w Dniu naszego święta :D
...byłam na glutku ;) jakoś przełknęłam, wyniki krzywej całkiem ok, tylko morfologia nie za bogata :( hemoglobina spadła z 11,5 na 10, hematokryt niziutki (dużo poniżej normy) i erytrocyty też :-/ ...mocz też nie za ciekawy, cosik schodzi z nerek chyba, bo i erytrocyty wyługowane nieliczne, fosforany bezpostaciowe, kryształy szczawianu wapnia i bakterie nieliczne też są :( ...w sobotę wizyta - zobaczymy co Dr zaradzi ;)
 
reklama
Madziula nie martw się na zapas;))) Lekarz na pewno coś zaradzi:))

Bernadet możesz mnie zapisac do kalendarza na 17.03 ;) na wizytę w lux med :))) no i na 04.04 wizyta u prowadzącego;)) teraz bede mieć po dwa termini:))
 
Do góry