reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
jeStem juz po nic nie widziałam:(( jestem wściekła bo sprzęt się zepsuł i głowica nie działała... Robił mi usg przez brzuszek ale słabo widac było tylko pęcherzy widział powiedział ze moze tylko potwierdzić ze ciąża jest w macicy, mówił ze jak chce to żebym jutro do szpitala na 12 przyjechała to ma przerwę to mi zrobi usg ale chyba nie będe jechać poczekam na pon. Na wizytę w klinice jejj jestem tak wscikla ze szok
 
kaiiina - wiem, że to wkurza, ale dziwi mnie, że robił Ci przez brzuch, przecież to nic nie widać jeszcze. Dopiero na tym usg genetycznym robią i też nie zawsze dobrze widać i decydują się lekarz na dowcipne usg. Ale grunt, że ciąża jest, jest ok. A serduszko już niedługo zobaczysz :)
Kochana, jeszcze chwila cierpliwości !! :)
 
Kainna, no co Ty mówisz? Co za złośliwość rzeczy martwych!! Ale Ty sie nie martw, w poniedziałek na odpowiednim sprzęcie zobaczysz cudny widok! Jestem o tym przekonana :)
 
No tan lekarz mówił że mogę jutro do niego do szpitala przyjechać i zrobi mi na dobrym sprzęcie usg trochę mnie korci żeby jechać a z drugiej str może to znak żeby do poniedziałku poczekać echh bije sie z myślami:(
 
No tan lekarz mówił że mogę jutro do niego do szpitala przyjechać i zrobi mi na dobrym sprzęcie usg trochę mnie korci żeby jechać a z drugiej str może to znak żeby do poniedziałku poczekać echh bije sie z myślami:(
Kurcze no szkoda,człowiek czeka i czeka nastawi się a tu takie coś :(( ja należę do tych uparciuchów i pewnie jutro bym pojechała,a zwłaszcza jeśli ten lekarz będzie prowadził twoja ciążę tak? ;)) oj kochana my staraczki...zawsze u nas jest "coś" :))
 
Kaiiinko zobaczysz serdunio w poniedziałek u Doktorka M :) ...złośliwość rzeczy martwych, a i Emek chciał być z Tobą, więc masz za swoje ;) żartuje Kochana ;) ...no i potwierdzam słowa Hess, ja prenatalne (12tc) miałam dopochwowo, bo przez brzuszek było niewyraźnie widać ;)
 
reklama
Do góry