reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Cześć dziewczyny ;-)
Anika11 mam prośbę dziś w kalendarzu mam twoją wizytę ? Ale to coś mi nie pasuje możesz podać mi datę abym mogła to sprawdzić niby wszystko jest jak w poprzednim prowadzonym przez Hess ale w niedzielę chyba lekarze nie przyjmują.
Miłej niedzieli dziewczyny ;-)
 
reklama
Anika ma dzis wizyte:) &&&&

Dziewczyny ja jak zwykle w krzakach;)

Hess♡♡♡♡♡ gratuluje z całego serca! :)))

co do uplawow- u mnie byly wszelakiej masci. Od bialych, zoltawych przez pomarancz, a nawet losos:| na kazdej wizycie dok mnie badal i wszystko bylo ok. Posiewy czyste.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, Kropek wygląda już jak Ludzik i ładnie dziecko zdaniem Pani doktor niestety krwiak nie odpuszcza, więc dalsze leżenie, leki i spokój... kolejna wizyta 13.03, a po świętach genetyczne

Dobrej niedzieli 

Bernadetta, moją lekarka przyjmuje 7dni w tygodniu ;) niedzielne wizyty to dla mnie standard ;)
 
Anika11 super wieści z gor przepraszam za zaniedbania ale byłam pewna że coś jest namieszane pierwszy raz spotkałam się z lekarzem który przyjmuje w niedziele :eek:
 
reklama
Do góry