reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny jestem po wizycie lekarz jest dobrej myśli co prawda usg nie robił bo stwierdzil że za wcześnie by było coś widać ale powiedział że przyrost jest prawidłowy i to nie ważne że taka niska beta podobno czasami tak jest, wizyta za tydzień w środę 17 - tego o 10, 45 aby zrobić usg i sprawdzić czy jest pęcherzyk.
Kaiiina gratuluję :-) też żałuję ale lekarz akurat dziś na popołudniu może następnym razem się uda :-)
Będę rzadziej pisać bo mam problem z netem :-( ale jak tylko będę miała sposobność oczywiście będę się odzywać.
 
reklama
kwiatuszekq20 - no kurde, no chyba jesteś w ciąży :D. Normalnie Novum ma moc ciąż naturalnych!!!! A lekarz ciągle obstaje przy punkcji? Kiedy miałaś @ ostatnią? Życzę Ci, żeby to był naturals !! Skoro rośnie wszystko, to chyba oznacza ciążę :D. A kiedy masz jeszcze wizytę? Lekarz nie wstrzymuje punkcji? Czy zdecydują się na punkcję podczas ciąży? Ja teoretycznie miałam punkcję w trakcie ciąży.....a raczej zagnieżdżania się zarodka :D
W ramach ciekawostki czy jakiegoś tam odniesienia możesz o mnie wspomnieć. Choć u mnie nieco inaczej było, bo w dniu punkcji .... tzn lekarka obstawia, że dzień po punkcji zarodek zagnieździł się w macicy.
Aaaaa czekaj, sprawdzę jaki miałam prg......bo też wysoki. Hm.....2 dni przed punkcją miałam prg 6,2. Więc wysoki. Ale czy to już mogło coś ciążowego oznaczać to nie wiem. U mnie był zwykle wyższy, że odraczali ew. transfery, ale to max dochodził do 2,5-3.
 
Jutro trzymamy kciuki za Hess i KATE23 :)

LUTY


12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - KATE23 - anestezjolog


13 - Kwiatuszekq20 - punkcja
13 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
13 - kaiiina - II pozytywna beta!!
13 - anika11 - wizyta lekarska
15 - KATE23 - histeroskopia
15 - 24magda09 - udany criotransfer !!
17 - bernadetta - usg pęcherzykowe :)
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztyni
18 - niebajka - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23 - Hess - usg prenatalne w lux med
26 - Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
28 - niebajka - rodzi wg. USG

MARZEC

02/04 - niebajka - rodzi wg. kliniki
07 - niebajka - rodzi wg. OM
 
Ostatnia edycja:
Kwiatuszek numer, jak nie wiem co... pewnie bardzo sie przejmujesz co i jak to będzie! Trzymam micno kciuki i czekam na dalsze ciążowe wiesci:)

Hess, Kate &&&&:)))

Hess morda mi sie cieszy, jak nie wie wiem, na Twoja pozycję w kalendarzu:D nareszcie :****
 
Niebajka kciuki jak zaciskam:)) kurde ten rok szalony jest hehe:))
Hess Kate &&&&& za was:)

Kochane czy to normalne ze nie mam żadnych objawów ??? Tylko troszkę podbrzusze mnie boli.... Mam nadzieje ze ta jutrzejsza beta będzie podwojona zaczynam się stresować...
 
Kaiina, ja nie miałam żadnych objawów do testowania (po obu transferach), a wyniki były pozytywne! Zresztą teraz też niwiele ich mam ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny ;-)

Hess Kate mocne zaciśnięte kciuki również odemnie ;-)

Kaiiina nie tylko ty nie masz żadnych objawów u mnie też tylko boli podbrzusza i głowa ale ona to raczej z odstawienia kawy :-)

Kwiatuszek super może się faktycznie okaże że jesteś w ciąży skoro wszystko na to wskazuje :-)

Tak się teraz zastanawiam czy moja niska beta może być spowodowana tym że brałam zbyt niską dawkę encortonu ? Wczoraj na wizycie się okazało że jednak miałam brać tyle co każda z was a nie tak jak mi na opakowaniu w aptece napisali pół tabletki wieczorem ( a miała być jedna rano pół wieczorem) co o tym sądzicie?
 
Do góry