reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
kwiatuszek pamiętaj pozytywne nastawienie to połowa sukcesu jestem tego żywym przykładem:)))
Bernadet a teraz jaką dawke bierzesz?
Hess możesz mnie dodać do swojego kalendarza na II bete:))
Kochane lece po sikańca muszę w końcu ujrzeć te II krechy;D
 
Hej dziewczyny,
Dzięki za kciuki, ale ja nie miałam dziś usg, tylko wizytę z wynikami badań. Wszystko ok, po badaniu ręcznym też. Mam nadal brać Duphaston na wszelki wypadek, a jak plamień nie będzie, to mi go odstawi. Zadała mi piersi, dała skierowanie na usg piersi i krew i inne choroby :). Pobrali posiew na czystość pochwy, pH sprawdziła. I za 4 tyg wizyta. W między czasie prenatalne.
 
Hej.
Widzę ze forum się rozkrecilo i ciąża za ciąża - ba nawet naturalsy super, oby tak dalej☺ trzymam kciuki za Wszystkie

Ja dzisiaj byłam w szpitalu, wszystko załatwione, w poniedziałek histero. Oczywiście wysiedzialam się kilka godzin, ale dało radę przezyc☺ bardziej mnie wkurzala towarzyszka z sali - jakąś szurnieta kobita i ja jak lubię pogadać i ogólnie jestem otwarta do ludzi tak siedziałam cicho i spijalam herbatkę - błogosławic termokubki w poniedziałek chyba czeka mnie jej towarzystwo więc muszę się psychicznie na to nastroic
Pozdrawiam i życzę milego dnia☺
 
KATE23 - fajnie, że udało Ci się wszystko załatwić. Towarzyszka po narkozie może nie będzie uciążliwa i przeżyjesz jakoś :)
 
Kaiiina teraz biorę tak jak powinnam czyli 1 rano pół wieczorem, no i zastanawiam się czy nie zrobić kolejnej bety w poniedziałek tak sama dla siebie żeby wiedzieć co i jak co o tym sądzicie ?

Kate zawsze możesz skorzystać z tel jak towarzyszka nie będzie miała ochoty pogadać.

Hess też tak na początku myślałam że może nie mieć wpływu na betę ale może miał na zagnieżdżanie zarodka i zamiast 2-3 dni po transferze zagniezdzil się przed samą pierwszą betę co mnie tak brzuch bolał i może dlatego jest niższa i pomału się rozkręca no nie wiem tak mi to jakoś do głowy przyszło.
 
Kaiiina za powtóreczkę kciuki zostawiam :)
Kwiatuszek za dobre wieści!
Hess fajnie, że wszystko w porządku, oby kolejne tygodnie tak pięknie mijały :)
Bernadet za najbliższe usg też zaciskam!
Anika za jutrzejszą wizytkę kciuki! ;)
Kate za twoją histerkę też kciuczki zaciśnięte ;)
 
reklama
Bernadetta, jaką dawke masz brać? 7,5mg? Encorton nie ma wpływu na wynik betu, nigdy o tym nie słyszałam. A Ty się swoja ciesz, a nie doszukuj czegoś złego :)
 
Do góry