reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

kwiatek1988 - zgadzam się z dziewczynami, myślę, że dobrą decyzję podjęłaś. Życzę Ci powodzenia!!

bernadetta - czekam z niecierpliwością na betę :)

Witch320 - kurcze, bardzo mi przykro, że tak klinika wycyckała Was. Ale nie poddawaj się, dobrze, że chcesz zmienić klinikę. Wszystko jeszcze może zdarzyć się :)
 
reklama
Jaciee krucuuuu!!! Gratulacje bernadet jesteś moja inspiracja na moja betę;))
Super wieści!!! jednak ta Gromnicza pomogła:) to teraz czekamy na piękny przyrost:**

Kwiatek bardzo mądra i dojrzała decyzja;))
 
No dziewczyny dotarłam do domu nie jest może wysoka ale wyższa od tej którą miałam z Natanielem a więc nie owijajac beta 21 wynik pozytywny :-)
Teraz w piątek mam zrobić kolejną i jeżeli się podwoi to umówimy wizytę na usg :-)
a jak u was dziewczyny ile wynosiła pierwsza beta ?
Super kochana; ) bardzo się cieszę że tobie się udało; )) kciuki za piękny przyrost. Nie masz się czym martwić bo beta wcale nie jest niska
 
No dziewczyny dotarłam do domu nie jest może wysoka ale wyższa od tej którą miałam z Natanielem a więc nie owijajac beta 21 wynik pozytywny :-)
Teraz w piątek mam zrobić kolejną i jeżeli się podwoi to umówimy wizytę na usg :-)
a jak u was dziewczyny ile wynosiła pierwsza beta ?
Kochana przypomnij mi czy ty mialas transfer mrozaczkow bo już nie pamiętam.
 
Anika11 kolejną betę mam zrobić w piątek jeśli będzie przyrost mam dzwonić do parens by ustalić termin wizyty prawdopodobnie na 11-12 luty bo tylko do wtedy starczy mi leków.
24magda09 miałam świeży transfer no i mam jeszcze dwa mrozaczki :-)
 
reklama
Do góry