reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

agulla84 - jak napisałam na tamtym temacie - trzymam kciuki, w końcu masz przyrost bety. Zobaczymy co lekarz jutro powie, mam nadzieję, że to będą dobre wieści.

Ja po wizycie, długo do domu wracałam, bo po drodze zobaczyłam, że recepty mi źle lekarz wypisał i musiałam jeszcze raz jechać do kliniki, na szczęście wszystko udało się wyprostować.
Stymulację zaczynam od jutra, Gonapeptyl jeszcze 2 razy co 2 dni i potem codziennie, a Menopur codziennie z dawką 225 jedn. 13 marca mam podglądanie kurnika. Progesteron dziś mam na poziomie prawie 2,5, więc transfer zapewne będzie odroczony. Ale tego się spodziewałam. Oby tylko było co transferować.
 
reklama
Bunieczek przepraszam ale nie zapytalam dr w sprawie mrozaczka. Wczorajsza wizyta była zbyt emocjonalna bo okazało się, że dziecko nie rośnie i dostałam skierowanie do szpitala


smerfeta strasznie mi przykro, to zrozumiałe, że nie miałaś głowy do zadawania pytań. Trzymam kciuki aby wszystko skończyło się dobrze. Powodzenia
 
mada:) - co lekarz Ci powiedział? Jak dalszy gry plan??



Jutro trzymamy szczególne kciuki za dziewczyny betujące, oby to był szczęśliwy dzień dla nich wszystkich! :tak:


Kalendarz



MARZEC

06 - DW87 - I wysoka beta!
06 - KATE23 - I wysoka beta!
06 - agulla84 - wysoka beta + wizyta u gina


07 - Karusia28 - udany transfer
07 - osa87 - podglądanie kurnika
13 - Hess - podglądanie kurnika
16 - EwciaK30 - kolejne podglądanie maluszka
19 - niebajka - wizyta przed stymulacją
21 lub 28 - Olusia7982 - rozpakowuje się
 
Jestem :)
Dzwonili z moich dwóch kropek mamy jedna prawidłowo zapłodniona :) druga cos nie bardzo chce ruszyć ale jest szansa jeszcze . Dadzą znać jutro :/ nie cierpię tego czekania :/

Agulla nie trać wiary :) poczekaj spokojnie do jutra :)

DW kate :) kciuki za jutro
 
Karusia trzymam kciuki za Twoje kropeczki, niech się pięknie rozwijają!

Hess kciuki za owocną stymulację:-)

Jutro chyba zejde na zawał heh. Jakoś nie czuję się na zaciazona? Boże, co bym dała aby w końcu się udało :-( Wyniki robię po pracy, więc wieczorem będę wiedziała.
 
Agulla i Kate również trzymam kciuki za wasze jutrzejsze betki!!!!

Smerfetko, będzie dobrze, malutka jeszcze podrosnie. Trzymam za was kciuki, dzielne z was dziewczyny!
 
Hej wszystkim. Wczoraj nie mialam glowy zeby pisac po wizycie u lekarza. Jest gorzej niz myslalam moja endometrioza wariuje. Na prawym jajniku gdzie mam torbiele nie pekl chyba pecherzyk i zrobil mi sie wodniak na prawym jajowodzie. Najprawdopodobnie czeka mnie operacja. Wszystko okaze sie za tydzien w srode na nastepnej wizycie.
 
reklama
Do góry