reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Już ze 2x pisałam, ale może umknęło Ci 12 mam być w szpitalu a 13 pewnie histero. O ile mi zrobią @ mi się przesunęła i to będzie mój 16 dc. Dzwoniłam na oddział do pielęgniarek i powiedziały ze ok. Wiec tego sie trzymam.
 
reklama
Tola23 - oj, to faktycznie, musiało mi umknąć, bardzo Cię przepraszam. Czasem czytam Was z telefonu i może dlatego nie wszystko wyłapuję :). Już Cię dopisuję :tak:
 
EwciaK30 - a Ty co już nie zaglądasz?? Nie odzywasz?? Masz nam się meldować i opisywać jak się czujesz, to będziemy miały świetną motywację :-D
 
hej,

Karusia i Tola powodzenia na zabiegach:-D obyście miałay pomyślne pobyty w szpitalu;-)

Ja dostałam @ książkowo i chyba dzięki Dupkowi bez większych boleści;-) kiedyś gin proponował mi, że przepisze mi Dupka na bardzo bolesny PMS i duże krwawienia, ale nie chciałam się zgodzić bo bałam się, że będę rozregulowana:eek: a tu proszę, jak miło:-p miłego wieczoru;-)
 
KATE23 - ja Duphaston brałam przez parę ładnych lat, zanim jeszcze w ogóle myślałam o dziecku. Dzięki niemu miałam regularne @ i mało bolesne, ale oczywiście raz na jakiś czas zdarzało się, że nieźle bolało. Niestety sam Duphaston nie sprawiał, że miałam owulacje.
 
Hess - miło, że o mnie pamiętasz :-D
Podczytuję Was dziewczynki regularnie, tylko czasu mi brakuje na odpisywanie. Przepraszam. Poprawię się:tak:
W pracy mam urwanie głowy, a o godzinie 20:00 normalnie padam, tak mnie spanie łapie, że nie ma przeproś.
Czuję się ok, tylko rano mi niedobrze i bardzo gorąco. Jak zaczynam się malować, to po chwili tak mi się gorąco robi, że muszę sobie przerwę robić.Ale poza tym jestem szczęśliwa i normalnie nadal nie wierzę, że to dzieje się na prawdę.
Nikomu jeszcze nie powiedzieliśmy, czekamy na wizytę 13.02:-)

Trzymam bardzo mocno kciuki za wszystkie starające się i przesyłam fluidki ciążowe:tak:
 
EwciaK30 - cieszę się, że wszystko ok. Oszczędzaj się w pracy w miarę możliwości. Słusznie, ja też bym powiedziała o ciąży dopiero po wizycie :D. Nie jak mój brat z bratową, że już się chwalili, że za 8,5 m-ca będę ciocią......a potem się okazało, że to już 7 tydzień, więc nie wiem jak oni liczyli, hehe.
Tak czy siak, nie jestem zwolenniczką tak szybko/wcześnie przekazywanej wiadomości ;-)

No, to dbaj grzecznie o siebie, fluidki ciążowe wyłapuję ile się da i może ja niedługo też będę mogła przekazać kalendarz, hehe....marzenia :cool2:
 
Cześć dziewczyny!
Dziewczyny czy ten lek diphereline to nie był ten na wyciszenie organizmu, który brała Madziula? Ja przy histeroskopii nie brałam żadnych specjalnych leków. Dopiero w szpitalu odpowiednio mnie przygotowywali lekami, np w Gdyni dawali jakieś czopki + ketonal noc przed zabiegiem, a w Łodzi już tego nie było. Później wiadomo jakiś antybiotyk i coś na spanie ;-)

Ja też podsyłam fluidki ;-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Dziewczyny, diprellina to analog, czesto wykorzystywana aby uspic organizm hormonalnie gł. przy endometriozie. Moze byc wykorzystany przed in vitro. Działa jakies 6 tyg.- oczywiscie zalezy od dawki. Ta najmniejsza to chyba 6 tyg nie działa.
 
Do góry