reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny dawkę encortonu po pozytywnej becie zmniejszyli mi z 1,5 tabletki do 1 na dobę. Estrofem przez cały czas 1 tabletka dziennie. To zalecenie lekarza aby zażywać je tylko do srody, a później samą lutke. Kurcze...zaniepokoiłyście mnie :-( może mu się cos pomyliło...
 
reklama
Kasik ja mam 5mg i obecnie biorę 2,5mg rano i 2,5mg wieczorem. Wcześniej brałam 5mg rano i 2,5mg wieczorem. Nie rozumiem dlaczego kazali mi odstawić skoro wy wszystkie nadal zażywacie. U mnie w klinice nie rozmawia się bezpośrednio z lekarzem tylko z położnymi. Zaleciły takie dawkowanie przez 5 dni, a pózniej odstawienie. Powiedziały, ze lekarz na wizycie przepisze leki jakie uzna za stosowne. Ale wizyta dopiero w przyszły piatek i co do tego czasu? Nic z tego nie rozumiem...
 
Tuska to masz bardzo mala dawke i schodzisz z niej powoli wiec jest ok :) Ja mialam plamienia i w wynikach subpopulacji za wysoki %nk, dopiero jak plamienia ustaly i wyniki byly ok immunolog zdecydowala sie na odstawianie sterydu.
 
LISTOPAD:

27.11.2014 Kasik połówkowe
27.11.2014 Hess podglądanko


GRUDZIEŃ:
01.12.2014 Olusia połówkowe
02.12.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego
03.12.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
04.12.2014 Danii wysoka beta
04.12.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
05.12.2014 Tuśka wizyta pęcherzykowa
08.12.2014 Hania USG połówkowe
12.12.2014 Kotuska USG połówkowe
15.12.2014 Hania wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny o co chodzi z tym progesteronem, ja w ostatnim dniu brania menopuru miałam 1,73
Z tego co Genna pisała nie powinnam mieć transferu? Pewnie jestem skazana na niepowodzenie.

Magda dla formalności wpis mi betę na 04.12
 
reklama
Tuśka, ja brałam nie encorton tylko metypred. Ale to podobny steryd. Brałam najpierw 3x1 tab co dawało 12 mg a potem mi zwiększono do 4x1 co dało 16 mg. Ja zaczełam zchodzic ze sterydu w sposów 1 tab. mniej co 10 dni.
Jeśli Ty brałaś encorton tylko dlatego " bo może pomoże" to faktycznie zmniejszasz dawke i odstawiasz.
A tak jak Kasik napisała, jak sie miało powód brania ( u niej i u mnie aktywnosc NK ) to trzeba brac do tego bezpiecznego okresu czyli do ok. 12 tyg.
 
Do góry