reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kotuska do mnie to chyba nie ma się co porównywać bo mi późno zaczął rosnąć brzuch i mam go nisko wiec rośnie teraz do góry przez co obwód w sumie nie wiele się zmienia już od dłuższego czasu ... Pozatym ja mam kruszynke więc to pewnie też wpływa ;-)... No i nie za wiele przytyłam bo jakieś 7-8 kg. pomimo że jem jak świnka żeby tylko mała rosła :tak:

Kciuki za dzisiejsze wizyty, transfery i wysokie bety :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olusia ja takie łóżeczko wypatrzyłam na olx:) szukam z szufladą, żeby mieć gdzie włożyć parę rzeczy.
Kotuska, o matko 5 miesiąc :szok: a niedawno się widziałyśmy i planowałaś prenatalne:) No cóż, ja zaczęłam 3 miesiąc już:-)
Infinity, mam nadzieję, że też przytyję tylko ok 8kg. Ja mam wrażenie, że mi brzuszek podrósł, ale to tylko chyba moja wyobraźnia widzi :-D
ps. w ciągu 2 tyg przytyłam 1 kg. a to dopiero początek
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, dziś miał być mój wielki dzień, i jest WIELKA KLAPA, beta negatywna :-:)-:)-( od wczoraj miałam plamienia, wiec nie dawałam sobie wielkich szans na ciążę, dzisiejszy wynik to potwierdził.. Wczoraj przeryczałam pół dnia.. Dziś jestem wściekła, wkurzona, zrezygnowana.. Chce mi się na przemian płakać, śmiać, wyć z rozpaczy i upić się do nieprzytomności i mieć wszystko gdzieś:-:)-( 6 lat starań, ile jeszcze:confused::confused: Mam dość wszystkiego.. Zabawa w Boga jednak się nie udała.. Dziewczyny powiedzcie ile trzeba odczekać żeby przystąpić do kolejnego in vitro. Ja niestety nie jestem szczęściarą i nie mam mrożaczków (kolejny dowód na to że moje życie jest zajebiste:-() Dziewczyny - staraczki powodzenia życzę :tak:
 
Anulla a co to za strona olx? masz linka do niego? ale tez patrzylas na takie samo jak ja?:tak:no ja tez juz nie dlugo wejde w 5 miesiac...looo matko....:szok:
 
Kristin, bardzo mi przykro.Wiem jak boli taka porażka. Sama czekałam 8 lat na nasz cud. Najważniejsze aby sie nie poddawać.Bo nigdy nie wiesz czy nie jestes o krok od celu choc wydaje Ci sie że to jeszcze tak daleko !!! Wypłacz sie a potem wstań otrzyj łzy i powiedz sobie DAM RADE !!!
Po między stymulacjami musi minąc 3 miesiace aby sie jajniki zregenerowały.
 
Kristin@ wlasnie doczytalam -przykro mi bardzo....:-( ja miedzy 1 podejsciem a 2 podejsciem czekalam pol roku i bralam antykoncepcje.. ale ponoc trzeba odczekac 3 pelne cykle zeby pojdesc ponownie do stymulacji... gdybym mialam brac znow antykoncepcje tyle czasu to bym sie nigdy na to nie zgodzila !
 
dziewczyny dziękuję za słowa pocieszenia..Straciłam już 3 ciąże, teraz nieudane IVF, zastanawiam się co jeszcze może mnie spotkać..Na pewno się pozbieram bo już to nie raz robiłam, ale teraz jest mi tak źle, że aż trudno to opisać :-:)-( serce mało mi nie pęknie.. życie jest niesprawiedliwe i tyle..
 
reklama
Kristin bardzo mi przykro:-( wiem że życie jest niesprawiedliwe ale co nam pozostało jak walczyć nie poddawać się
Ewis ostatnio mieli do mnie dzwonić jakby było coś nie tak teraz w rejestracji prosiłam o to żeby mnie embriolog powiadomił o zarodkach ale w sumie nie wiem jak będzie transfer mam w sobotę Olszak ma podawać mam nadzieję że żołnierze się spisali nigdy nie było z nimi problemu:laugh2:;-)
 
Do góry