reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Smerfeta nie badałam tego jeszcze:sorry:Czy mówisz o mutacji genetycznej i ANA? A orientujesz się jaki jest koszt?
Gizas mutacje robiliśmy z mężem na NFZ. Aktualnie wiem że jest promocja w invicta:
PANEL NIEPŁODNOŚĆ ŻEŃSKA
Podłoże niepłodności żeńskiej
1 000 zł 199 zł



PANEL NIEPŁODNOŚĆ MĘSKAPodłoże niepłodności męskiej​
500 zł 199 zł


obowiązują teraz czerwone ceny

Promocja - Klinika leczenia niepłodności - nr 1 w Polsce!

Co do ANA to chodzi o przeciwciała przeciwjądrowe (immunologia) i tutaj niestety nie orientuje się w cenie, bo ja robiłam w Łodzi a tam skasowali mnie za cały pakiet wykonanych badań


Pełna trzymam mocne kciuki za AnieM. Mam nadzieje, że z dzieciaczkami będzie wszystko ok. Aż wierzyć mi się nie chce, że już ma mieć CC!!!! Chyba za szybko prawda? :sorry:
 
reklama
Ania jest w 35tc2
Smerfeta niby jak na ciążę bliźniaczą to nie tak źle, w sumie lepiej żeby szybciej zrobili niz za późno, teraz się takie rzeczy dzieją w szpitalach że aż strach...
 
Ostatnia edycja:
Gizas, witaj ponownie:) Fajnie że wracacie do walki i pewnie już ostatniej i owocnej i niedługo dołączysz do forum dla ciężarówek:) Trzymam kciuki za owocną stymulację i jestem przekonana, że teraz kolej na Ciebie :tak:

ja również trzymam kciuki za Anię i maluchy:)



Dziewczyny a to na prenatalnych trzeba mówić, że po in vitro? Bo w sumie jak się zapisywałam to nic nie powiedziałam, bo termin miesiączki zgadza się z usg. Tak myślę, może nie mówić nic, to będą lepsze wyniki :-D:-D
 
GizaS witamy ponownie :tak: zaciskam już kciuki za to aby ta próba była tą ostatnią i szczęśliwą :happy:
AniaM kurcze, myślałam dzisiaj o Was bo dawno się nie odzywałas a tu taka niespodzianka ... niby w ciąży bliźniaczej 36tc to ciąża donoszona więc brakuje niewiele a wiadomo że zdrowie maluchów najważniejsze :tak: Zaciskam kciuki za jutro i czekamy na wieści.
Anulla ivf nie podwyższa wcale tak bardzo ryzyka, co innego wiek.
 
Dziewczyny,ja juz po wizycie. Jestem niepocieszona bo lekarz nie potrafił okresli płci. Mały kręcił sie bardzo ze cieżko go było zmierzyc nawet i lekarz powiedział tak:" albo to jest przerosnieta łechtaczka albo pisiorek" Kolejna wizyta dopiero 5 listopada wiec dalej musze czekac.
Lekarz nie wie tez czy ten mój ból żołądka i wymioty to od ciąży bo jak dla niego to raczej problem uk. pokarmowego. Jutro mam wizytę u wewnętrznego i ma mi dac skierowanie na usg brzucha. A powiem Wam że może faktycznie to być nie od ciąży bo mdłosci po 12 tyg mi juz powoli ustępowały a jak sie strułam niedopieczonymi ziemniakami to od tamtej pory mam problem z tym żołądkiem i wymiotami.
 
Anulla nie no, ja wiem że ty młoda jesteś wiec chciałam powiedzieć że ani ivf ani wiekiem nie musisz się przejmować ;-)Do 30 wiek praktycznie nie ma wpływu, pozatym ani wiek ani ivf o niczym nigdy nie przesądzi bo tylko wpływa na ryzyko wyjściowe które i tak zmiena wynik usg i krew i tylko ich wpływ jest tu kluczowy.

Kotuska spokojnie, płeć nie jest najważniejsza ;-) Tym bardziej że na tym etapie nigdy nie jest i tak pewna -chyba lepiej jak lekarz powie gdy będzie w 100% pewny ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja miałam wizyte w 11 tyg i nie było nic widać a w 15 sama zauważyłam , lekarz nie musiał mi nic mowić :)a na prenatalnych tez cisza :) mimo iz
Mowilam ze nie chce wiedzieć ale tez nie dojrzałam :)
 
Do góry