reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hania w poniedziałek będziesz miała 30dpt - na tym etapie powinno być widoczne serduszko. Może wybierz się do innego lekarza w przyszłym tygodniu?

Anulla ja po transferze jeszcze zanim się dowiedziałam że jestem w ciąży też coś złapałam - leczyłam się preparatami dla kobiet w ciąży i w niczym to maluchowi nie zaszkodziło. Jeżeli coś złapiesz to bym proponowała od razu zwolnienie, chyba że możesz sobie na nie wcześniej pozwolić? ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Któraś z Was ostatnio pisała ze tez była chyba ok 5 czy 6 tyg i nie było widać zarodka a potem poszła w 7 tyg i było wszystko dobrze tylko nie pamietam kto to był.
 
Anulla super gratuluję i kciukasy trzymam za śliczny przyrost:-).
Hania dobrze, ze idziesz do innego lekarza. Trzymam za Ciebie kciuki aby wszystko było dobrze.
 
Kobietki już wiem :)... transfer w niedzielę, godz. 9, zarodki prawidłowo nadal się dzielą, a do 5 doby zobaczymy ile najsilniejszych przetrwa :-) ...progesteron nie ma w tym momencie już znaczenia, biorę lutkę, więc i tak będzie wyższy ;-)
 
reklama
Anulla ja byłam 20 dpt u swojego doktorka jeszcze w Invikcie i już było widać zarodek i pikający punkcik czyli serduszko :-)

Anuszka super przyrost, gratki :tak:

Olusia też ostatnio myślałam o Gizas, może po cichaczu podeszła do kolejnej procedury i dopiero pochwali się wysoką betą :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry