reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Syllkaa lekarz powiedział ale ja bym zrobiła jutro betę. Nie wytrzymałabym. Bardziej bym się stresowała nie znając wyniku.

Kasik36 a może się udało, czy brałaś antykoncepcyjne leki??
 
reklama
Sylka kochana, mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze, ale tak jak dziewczyny piszą lepiej leć jutro na tą betę, bedziesz wiedziala na czym stoisz, a tak bedziesz żyla w nieświadomości az do 17.07. Beta wszystko wyjaśni. Trzymam kciuki by nagle wystrzelila jak z procy :tak:.

Dziewczyny co zrobić by suwaczek odliczal codziennie dni, moj jest nie aktywny. Codziennie widnieje to samo. Wpisuje adres URL suwaczka. Muszę codziennie na nowo robić suwaczka by był aktualny wrrr

Kasik36 moja ostatnia @ też byla tak skąpa, bardziej możnabylo ją nazwać plamieniem. Nastepnego dnia jechalam do lekarza ale cala noc przeplakalam ze to chyba nie miesiączka, ale na USG wyszlo ze wszystko jest dobrze i od 3 dc zaczelam stymulacje.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Wróciłam wypoczęta z urlopu:tak:
Może od jutra zacznę nadrabiać zaległości forumowe, dziś ogarniam dom i robię prania:sorry:
Powiedzcie mi jak to jest z tą refundajcą leków do ivf? Czy to jest tylko dla par które są w programie MZ? Ja już wyczerpałam 3 próby:confused2: Nie wiem co dalej, może jakbym mogla miec refunadcę to spróbowałabym jeszcze a może nie-nie wiem czy mam siłe:-( Chyba jednak kieruję się w stronę adopcji, ale nie nie wiem czy prenatalne czy już większe dizecko 2-5 letnie:confused2: Mętlik w głowe:confused2:
 
GizaS znalazłam coś takiego "Jak podkreśla Leszek Pawelczyk, kierownik Kliniki Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, dzięki refundacji leków dostęp do procedury in vitro się zwiększy. Poza tym z tańszego leczenia skorzystają wszyscy pacjenci leczący niepłodność, a nie tylko ci, którzy zakwalifikują się do programu" Strona poselska Brygidy Kolendy-Łabuś
 
Gizas witaj po urlopie :) tak właśnie myslalam ze jakoś na dniach wracasz, pisz jak było :)
Refundacja jest nawet dla tych co nie sa w programie , łącznie 3 stymulacje , przestudiować wątek gdzieś ceny sa, generalnie wychodzi refundacja 50% na gonal i menopuru jakoś tak a fostimon 75 j kosztuje 3,20 ale ty raczej na niego byc nie zareagowała , kochana jeżeli myślisz o kolejnym podejściu , stymulacji to proszę przemyśl sprawę kliniki!!!! Wiem ze juz masz kilka na swoim
Koncie ale
Proszę przemyśl to
Kochana.
Dziewczynki ja lecę do nojego gina sprawdIc co z
Obcym, czy po ostatnich przejściach trzyma sie jakoś :)
 
Kasik - odp na priv:)

trzymam kciuki za dzisiejsze wydarzenia.
GizaS - witaj po urlopie:) Tak jak piszą dziewczyny - refundacja jest dla wszystkich, nie tylko w programie MZ. Co do adopcji, ja też myślę nad tym, ale ja będę chciała jak najmniejsze dzieciątko. Tylko, że to długo trwa i niestety trzeba mieć 5 letni staż małżeński, więc mi brakuje:( Ale mam nadzieję, że zdecydujesz się chociaż na jeszcze jedną stymulację i to będzie ostatnia, bo udana:)
Genna - udanej wizyty z obcym:-D

Ewelina, dziewczyny pisały jakiś czas temu, że przez powłoki brzuszne, ale jak mało widać, to normalne dopochwowe usg.
 
Postanowiłam, że teraz zrobię betę gdzieś we wtorek a potem w czwartek w Gamecie. Jeśli 18.06 miałam punkcję a 23.06 transfer to który powinnam mieć teraz tydzień ciąży?
 
reklama
Do góry