reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
AniaM gratuluję dorodnych chłopaków :tak:
Genna no, najwyższy czas na suwaczek ;-) teraz dopiero zobaczysz jak on zasuwa :-)

Dziewczyny, żyję i chyba już jest ok (odpukać, tfu, tfu) ale przez chwilę myślałam już że będzie krucho - po zabiegu spadło mi ciśnienie i dostałam jakiegoś skurczu - nie chciał odpuścić przez ponad godzinę - myślałam że to znak że coś poszło nie tak. Dwa dni nie najlepiej się czułam ale dzisiaj już jest lepiej, mam nadzieję że najgorsze za mną. Wyniki za jakieś 3 tygodnie więc za kciuki na razie nie dziękuję bo jeszcze się przydadzą :tak:

Z góry przepraszam ale nie doczytałam wszystkiego, niestety brzuch nadal dokucza i dłuższe siedzenie przy kompie na razie odpada ...
 
Bardzo dziękuję za odp.
Zastanawiałam się nad tym,bo na pewnym forum jedna dziewczyna pisała że płaciła i nie wspominała że były nadliczbowe.
 
reklama
Smerfeta martwiłam się o Ciebie wczoraj, że się nie odzywasz :zawstydzona/y: Masz wszystkie wyniki od profesora czy musiałaś zostawić? Jeżeli je masz to umów się może do immunologa w Gdańsku i sprawdź co ona na ten temat sądzi. Jak dla mnie dziwne, że masz brać encorton skoro masz obniżone nk, przecież on jeszcze je obniży ale może źle coś zrozumiałam. Bardzo się cieszę, że po zabiegu wszystko ok i Twoje "dziwactwo" zostało zdiagnozowane. Rzeczywiście w Gdyni mogli Ci zrobić krzywdę :szok: Tak więc kochana witaj wśród zjadaczy encortonu, nie chcę Cię martwić ale w ciągu miesiąca 2 kg do przodu na bank ;-):-D Po miesięcznej kuracji chyba będziesz mogła w końcu podejść do crio? Ułożyłaś już sobie plan?
 
Do góry