reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzień dobry dziewczynki ;)
Życzę wszystkim miłego dnia i trzymam kciuki &&&&&
Anuszka, żebyś mogła szybko wracać po maluszka :)
Kasik, oby dr rozwiał wszystkie wątpliwości ;)
AniaM, oczywiście żeby wyniki były super :) ( i zasysam z całych sił wiruski od Ciebie :D )
Bibi, kciuki żeby wyniki były dobre i beta już spora ;)
Agaawa, udanego jajeczkobrania :)

Genna, super że maluszki się ładnie rozwijają, silne dzieciaczki ;)


Ja niestety wracam dzisiaj do pracy ... nie chce mi się jak cholera :( rozleniwiłam się na maxa po tych 2 tyg w domu ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny, trzymam kciuki za was wszystkie dziś.
Bibi - &&&&& za wysoką betę.
dziewczyny na co bierzecie zastrzyki cetroide, czy jakoś tak? to jest coś z heparyną?

Ja już pytałam dokładnie w labolatorium u siebie o subpopulacje i tam robią całe subpopulacje, razem z % oprócz limfocytów CD5 i zdecydowałam się zrobić. Pójdę chyba w piątek, to rano urwę się z pracy i polecę na czczo do szpitala, bo nie będzie szefostwa w pracy:) Chybaże dostanę @, to nie pójdę. Wynik będzie po południu jak oddam krew do 12.00 - trochę szybko. No i koszt całości 180zł +3zł pobranie.
 
Kalendarz pęka w szwach dzisiaj :)
Bibi szczególnie za ciebie dzisiaj kciukaski :)
Anulla ceteotide jest po to by pęcherzyki za szybko nie pękły
Kasik czekamy na relacje z wizyty i tylko nie szalej na zakupach :)
Magda czekamy na wynik bety :)
Ja tez dzisiaj do pracy :/ od majówki wolne miałam
Agawa czekamy na relacje z punkcji :)
O 9 dzwonił doktorek i przekazał super wieści :)))) 2 maluszki juz zamrozili a z pozostałą 2 czekają do jutra :) czyli pierwsza 2 po tatusiu a druga po mamusi bardziej leniwa :)
 
Ostatnia edycja:
Genna ale super :-D mój zarodek został zamrożony w 6tej dobie więc jest szansa że będzie cała czwóreczka :-D Mówiłaś doktorowi o ostrym bólu jajnika?

Dziewczyny trzymam mocno kciuki &&&&&&& nie wymienię każdej z osobna bo sporo mam dziś pracy, ale Wy wiecie że trzymam kciuki i serduchem jestem z Wami, prawda? ;-)
 
Genna, rewelacja to kciuki za dwa leniuszki teraz ;) &&&&&

Bibi, sercem z Tobą ;) :tak:
Pracuję jedną ręką bo na drugiej kciuki już sine ;)
 
Genna super wiadomość :tak: kciuki nadal za dwóch leniuszków :-)
Dziewczyny - powodzenia na dzisiejszych wizytach, Bibi - wielkie kciuki za betę :tak:
 
Cześć Dziewczyny!
Wybaczcie że nie odzywałam się tak długo ale byłam zagoniona i tylko w biegu podczytywałam Was z krzaczorów.

Magda_7891 - mega się cieszę z Twojego pierwszego wyniku bety!! Super wynik i oby tak dalej! Rośnie kolejny Gametowy sukces - napawa mnie to mega pozytywnie :D

Bibi - nie mówi się "czar pryśnie" tylko "cudzie trwaj!" trzymam kciuki - będzie dobrze!

Oczywiście za pozostałe bohaterki dnia też trzymam kciuki! ;-))
 
reklama
Wróciłam z weekendu, podczytywałam Was ale nie miałam jak odpisać.

Przede wszystkim Magda gratki kochana bo jeszcze nie miałam okazji pogratulować, bardzo się cieszę, oby beta książkowo przyrastała :tak::-)

Genna super wieści, spora rodzinka się zapowiada, dwójka jest już na pewno a pozostałe rodzeństwo jeszcze się waha ;-):-D

Smerfeta z ibuprofemem tak jak piszesz przed punkcją nie można, później chyba nie szkodzi. Wyjazd oczywiście udany, już planujemy kolejny w czerwcu, tym razem na 2 nocki :-) Wizyta na 16:15, oczywiście zdam szczegółową relację po powrocie.

Bibi kciukasy za conajmniej dwucyfrową betę :tak::tak::tak:

Agaawa czekamy na info o ilości kumulusów :-)

AniaM oby wyniki Cię uspokoiły:tak:

Anuszka
owocnej wizyty :-)

Taką odpowiedź dostałam na novum odnośnie progesteronu w dniu punkcji:
Wysoki poziom progesteronu jest korzystny w fazie lutealnej cyklu miesiączkowego kobiety oraz w ciąży, umożliwiając jej utrzymanie. Podczas stymulacji natomiast, a więc w fazie odpowiadającej fazie folikularnej cyklu miesiączkowego, ma niekorzystny wpływ na zdolność śluzówki do zagnieżdżenia się w niej zarodka, powodując zbyt szybką dojrzałość śluzówki macicy zanim zarodek osiągnie stadium odpowiednie do zagnieżdżenia się w niej. Należy jednak podkreślić, że podwyższony poziom tego hormonu zmniejsza szansę na ciążę przy świeżym transferze, ale jej kompletnie nie wyklucza. Próg, powyżej którego należy rozważyć odroczenie transferu jest wynikiem doświadczenia danego ośrodka. Według np. Bei Xu i analizy 10 000 cykli zapłodnienia in vitro poziom progesteronu negatywnie wpływający na wynik in vitro wynosi 1,5-2,25 ng/ml w dniu zakończenia stymulacji zależnie od odpowiedzi na tę stymulację (Serum progesterone level effects on the outcome of in vitro fertilization in patients with different ovarian response: an analysis of more than 10,000 cycles; Fertility and Sterility Volume 97, Issue 6, Pages 1321–1327.e4, June 2012).
 
Ostatnia edycja:
Do góry