reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Witam.
Smacznego jajeczka życzę dziewczynki.
Genna, popieram dziewczyny powinny po tyłku dostać za sikacze...
Kciuki i czekamy na bety :tak:

KWIECIEŃ:


22.04.2014 Mimozama wizyta i rozpiska
22.04.2014 lady_margot wysoka beta + wizyta
22.04.2014 Agulla wysoka beta
22.04.2014 Magda_7891 wizyta u anestezjologa
23.04.2014 Magda_7891 podglądanko
24.04.2014 Infinity wizyta serduszkowa
24.04.2014 ema wizyta u gina prowadzącego
24.04.2014 Fasolkowa wysoka beta
25.04.2014 montana8 wizyta kontrolna
25.04.2014 Genna wizyta i badanie hormonów
26.04.2014 Genna - start stymulacji
28.04.2014 AniaM wizyta - kolejne spotkanko z maluszkami oraz badania genetyczne maluszków
28.04.2014 Bernadka wizyta - rozpiska stymulacji
29.04.2014 Genna wizyta u anestezjologa
29.04.2014 Kotuska konsultacja u prof. Łukaszuka

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
05.05.2014 ? - Genna punkcja
10.05.2014 ? - Genna transfer
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa

CZERWIEC:

02.06.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
 
Witam się świątecznie:tak:
Życzę wszystkim dziewczynom zdrowych, rodzinnych świąt:tak:
Po mału wkraczam do akcji, dziś mój 3 dc i 3 dzień brania antyków, Choć tak skąpej @ to nie pamiętam:confused: W piątek wyjeżdzam na majówkę do Chorwacji, podglądając tam pogodę już się nastawiam psychicznie na ciątani i zwiedzania bo raczej leżing-smażing odpada:sorry2:ale ważne że z dala od domu ( choć z firmowym telefonem:wściekła/y:) trochę się baterie naładuję.
Zaraz po świętach umówię się na 5 maja do kliniki po rozpiske protokołu, ma być długi więc zobaczymy jak to się odbędzie bo będzie to 18 dc i nie wiem czy nie za późno i czy nie dostanę kolejnego opakowania antyków, czas pokaże. Ale kolejną procedurę uważam za rozpoczętą, oby to już była ostatnia:tak:

Anulla
w sumie jesteś 10 dpt dwudniowego malucha, minus trzy dni na dojście do blastocysty, zostaje 7 dni, a blastka zaczyna wytwarzać hcg od 6-7 dpt, więc nawet jakby była beta 10 to test Ci tego nigdy nie pokaże a Ty sobie zepsułaś tylko dzisiejszy dzień i kolejny. Możesz śmiało uznać ten test jako nieważny, bo on miał 1-5 % szans na to że cokolwiek pokaże. Trzymam kciuki za wtorek
 
Agulla ja miałam crio - zarodek 5-dniowy ale bardzo słabiutki bo 1AB. Test też czułości 25 bobo test za ok 15zł. Ja już na cud nie liczę, ale dziwi mnie, że piersi na nowo zaczęły boleć...Ja mam chyba jakieś wahania tych hormonów. Na betę idę we wtorek mam też wizytę. Chcę podejść do crio jak najszybciej ale zarodek który nam został jest jeszcze słabszy bo 1BB... Sił mi już brakuje:wściekła/y:
 
ja nie mam żądnego zarodka zamrożonego bo zapłodniły się tylko dwa z tego dostałam tego malucha a tamten nie dotrwał do mrożenia:no: więc będę zaczynać drogę od nowa :-(ja wybieram się we wtorek na betę ale dopiero po pracy więc wyniki w środę :-(mnie ciągle bolą piersi :tak:
 
lady margot, agula sikacz może nie pokazać jeszcze 2 krechy także czekajcie do bety
ja niestety mam już objawy na @ tj. bóle piersi, bóle jajników także też nie mam już żadnej nadziei ale dopóki nie zrobię bety 24-04 nie zamierzam się dołować. Mam po co wracać bo mam jednego blastusia zamrożonego. To już 4 porażka dziewczyny podpowiedzcie mi jakie mogę zrobić badania z immunologii jak zarodek nie chce się zagnieździć.
Gizas witam, cieszę się, że wracasz do walki
 
Dziewczyny mam do Was pytanie - doczekałam się na @ i jutro muszę lecieć do Gamety zrobić AMH i FSH do kwalifikacji - powiedzcie czy trzeba być na czczo, czy mogę popołudniu jechać? I jak długo się czeka na wynik AMH?

Świątecznie pozdrawiam!
 
reklama
Dziewczyny mam do Was pytanie - doczekałam się na @ i jutro muszę lecieć do Gamety zrobić AMH i FSH do kwalifikacji - powiedzcie czy trzeba być na czczo, czy mogę popołudniu jechać? I jak długo się czeka na wynik AMH?

Świątecznie pozdrawiam!

Ty się leczysz w Gamecie w Gdyni. Na AMH czeka się ok. 2 tyg. Oni robią to badanie w brussie a ci wysyłają tą próbkę chyba do Niemiec. Proponuje zrobić w Invikcie -jest taniej o 30 zł a wynik miałam chyba po 4 dniach.Te badania nie wymagają bycia na czczo.
Oczywiście wynik z Invikty w Gamecie Ci uznają. Sama się u nich kwalifikowałam z badaniami z invikty.
 
Do góry