reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
kasik super że masz taki odlotowy wypad słońca mnóstwo to co uwielbiam i troszkę poleniuchować zazdroszczę korzystaj :-Dopalona będziesz jak mulatka ;-)
Kotuska przykro mi powodzenia w dalszej walce:tak:
ja wróciłam do pracy więc czas leci jak szalony to dobrze bo szybko wrócę po swoje mrożaczki:tak:
wszystkim życzę wesołych świąt kolorowych pisanek i mokrego poniedziałku pozdrawiam:happy2:
 
Smerfeta, od 24 lutego nie miałam @. Dr mówił, że tak do 6-7 tyg to normalne, tzn może tak być. Jak się nie pojawi do maja to mam mu napisać smsa i powie co zrobić. Oby nie było teraz z tym problemu. We wtorek mam cytologie na nfz u innego lekarza, jak się nie zjawi @ to może on coś doradzi?
Jest @ źle, nie ma też źle ;-)
 
Kotuska trzymaj się Kochana ......... brak mi słów :-(
Kasik wypoczywaj i wypij nasze zdrówko.
A co do Klinik wszystkie wizyty muszą zawsze się dobywać w komórce macierzystej ja też nie mogłam jeździć do Gdyni czy do Słupska trochę to chore ale co zrobić.
Dziewczyny ja się czuję fatalnie po tym encortonie mam huśtawki nastrojów , beczę na zwołanie, do tego mam problem z oczami i koncentracja masakra jakaś nie wiem jak wytrzymam do wizyty mam tylko nadzieję że chociaż zadziała .
 
KWIECIEŃ:

19.04.2014 Anulla wizyta
22.04.2014 Mimozama wizyta i rozpiska
22.04.2014 lady_margot wysoka beta + wizyta
22.04.2014 Agulla wysoka beta
22.04.2014 Magda_7891 wizyta u anestezjologa
23.04.2014 Magda_7891 podglądanko
24.04.2014 Infinity wizyta serduszkowa
24.04.2014 ema wizyta u gina prowadzącego
24.04.2014 Fasolkowa wysoka beta
25.04.2014 montana8 wizyta kontrolna
25.04.2014 Genna wizyta i badanie hormonów
26.04.2014 Genna - start stymulacji
28.04.2014 AniaM wizyta - kolejne spotkanko z maluszkami oraz badania genetyczne maluszków
28.04.2014 Bernadka wizyta - rozpiska stymulacji
29.04.2014 Genna wizyta u anestezjologa
29.04.2014 Kotuska konsultacja u prof. Łukaszuka

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
05.05.2014 ? - Genna punkcja
10.05.2014 ? - Genna transfer
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa

CZERWIEC:

02.06.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
 
cześć widzę że wszystkie zapracowane w kuchni :)ja mam pytanie do ekspertek :-)która doba po punkcji dla komórek jest najgorsza ?czy jeśli cały czas mam 6 ładnie dzielących się blastków to tak zostanie do mrożenia czy nie koniecznie?


Ja właśnie wróciłam z kliniki miałam przetaczaną albuminę by przetrwać święta.lepiej się czuję.więc też idę działać do kuchni

Spełnienia marzeń w te Święta dla Nas Wszystkich
 
Tiger, mi embriolog mówiła ze najgorsza jest 3 doba bo wtedy włącza się genom zarodka. I zobacz na moim przykładzie do 3 doby miałam 4 piękne zarodki. W 3 dobie jeden z pięknych przestał się rozwijać. A resztą dotrwała do stadium blastocysty w różnych stadiach rozwoju.
 
Zdrowych i wesolych Świąt dziewczynki

Ja jutro 10dpt planuje zrobic test wiec albo bedzie wielka radosc albo smutek.nie nastawiam sie bo brzuch ani odrobine nie zabolal w ciagu tych 10 dni, piersi bolaly od 4 dnia ale od wczoraj juz tylko bardzo delikatnie. Leki oczywoscie bede brala dalej bo beta i wizyta dopiero we wtorek i pewnie wtedy bede odstawiac.mamy jeszcze jednego mrozaczka takze bedzie jeszcze pp kogo wracac.
 
reklama
Hejka!
Kotuska tam gdzie szliśmy z mężem jest lekkie obniżenie chodnika bo jest wjazd ale wciąż jest to chodnik. Mieliśmy mega szczęście. Jak się czujesz kobitko?
Lady_margot nawet jak test Ci nie wyjdzie to się nie przejmuj bo na test może być jeszcze za szybko

Dziewczyny Wesołych, radosnych Świąt Wam życzę!!! I przy okazji świąt życzę Wam spełnienia tego najważniejszego marzenia, które łączy nas na tym forum :tak:
ostern20.gif
i pukam się z Wami jajeczkiem ;-)
 
Do góry