reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kotuska, nie wiedziałam, że nie można uczestniczyć w programie w tej samej klinice tylko w innym mieście. :-(Pewnie dlatego prof. jak nas kwalifikował to mówił, że będziemy się spotykać tylko w Gdańsku, ale myślałam, że nie ma sprzętu w Gdyni. No to kicha, nic mi to nie da:-(
 
reklama
Kotuska, nie wiedziałam, że nie można uczestniczyć w programie w tej samej klinice tylko w innym mieście. :-(Pewnie dlatego prof. jak nas kwalifikował to mówił, że będziemy się spotykać tylko w Gdańsku, ale myślałam, że nie ma sprzętu w Gdyni. No to kicha, nic mi to nie da:-(

No nawet jak sie przygotowałam i chodziłam na podglądanko to tez nie mogłam do Gdyni i najśmieszniejsze ze badan na MZ tez nie mogłam w Gdyni bezpłatnie wykonać. Tak wiec lipa. Jedyne to ze odpłatnie badania sobie zrobiłam bo oni mają dobre labo i szybko są wyniki.
 
Kotuska83 dziękuję za pocieszenie ;-) oby nastepnym razem było już wszystko dobrze i tego się trzymajmy :-) więc chyba sobie narazie odpuszczę immunologa, poproszę dr by przy kolejnym podejściu jakieś sterydy przepisal. Za każdym razem brałam, a tym razem nie zlecił mi.
A tak w ogóle to czekam na @ by być w końcu bliżej jak dalej, no ale po poronieniu wydluzyl mi się cykl :-( minęło już 7 tygodni a @ nadal nie ma :zawstydzona/y:
 
Kotuska83 beta rosła mi prawidłowo, w 10dpt było 26,26. A później już ponad 170,980 i dzień przed wizytą u lekarza ok 10tys. Dr powiedział, że beta rosła, bo pecherzyk rósł. Dlatego ta diagnoza że pecherzyk pusty i to przy takiej becie była dla nas ogromnym szokiem, no i dr też powiedział, że to zdarza się 1 parze na 100 :-(
 
Kotuska83 beta rosła mi prawidłowo, w 10dpt było 26,26. A później już ponad 170,980 i dzień przed wizytą u lekarza ok 10tys. Dr powiedział, że beta rosła, bo pecherzyk rósł. Dlatego ta diagnoza że pecherzyk pusty i to przy takiej becie była dla nas ogromnym szokiem, no i dr też powiedział, że to zdarza się 1 parze na 100 :-(

a Ty miałaś blastusia? bo jak tak to w 10 dniu beta niska i może to już coś pokazywało. Próbuje wyczaić jaka beta w 10 dniu daje obraz czy się uda.
 
DW87 też jestem ciekawa czy to był blastuś? bo wizja ciąży bezzarodkowej mnie teraz prześladuje i pewnie będzie aż do wizyty :zawstydzona/y: jakieś paranoje mam przez te wszystkie historie :baffled:
 
wielkanocne252.jpg

Laski życze Wam Wesołych Świąt!!!
i dojrzałe wiruski z 11tc podwójne ************************
 

Załączniki

  • wielkanocne252.jpg
    wielkanocne252.jpg
    49,5 KB · Wyświetleń: 31
Kotuska83, Infinity tak miałam blastusia ale jakiej klasy to nie wiem, nie było napisane? Tzn dr mówił, że pierwsza beta ok i ważny jest przyrost, a ja miałam prawidłowy. No i w tym samym czasie też dziewczyna z forum miała odrobinę wyższą bete ode mnie i właśnie nosi w sobie dzidziusia. Wiec wydaje mi się, że najważniejszy przyrost.
 
reklama
Infinity, nie martw się! Będzie serduszko, zobaczysz!:-) Ja jakoś od początku bałam się, miałam dwa razy jednodniowe brązowe upławy ale to niby od luteiny, bo podrażnia? Ale jak było naprawdę. .?
 
Do góry