reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzisiaj mam kiepski humor ,bo głupia zrobiłam sikanca :( oczywiście jedna cholerna krecha nawet cienia drugiej ,dzisiaj moj 10dpt jutro beta ale na nic juz nie liczę :(

Dziewczynki testujace dzisiaj,trzymam za was mocno kciuki &&&&&&
 
reklama
Ilka kochana, nie denerwuj się jeszcze, moja koleżanka 10 dni po spodziewanej miesiączce zrobiła sikańca i wyszła jedna krecha, a teraz mała ma już 9 miesięcy :tak:

Kiedy robisz betę?
 
Nie no poprostu jest mi bardzo przykro ze Smerfetce sie nie udalo. Szlag mnie trafia ile musimy wszystkie cierpiec by miec upragnione dziecko, a inni bronia sie antykoncepcja by ich nie miec. Tule mocno kochana. Wiem co czujesz...Za pozostale bety i transfery trzymam kciuki.
 
Smerfeta przykro mi kochana :-( Nie tak miało być :wściekła/y:Jednej z nas miało się tym razem udać!!! Całe szczęście, że Ty masz mrozaczka, on pozwoli szybciej Ci się podnieść, ciesz się, że go masz. Chociaż w tym przypadku nasze losy potoczyły się inaczej i mam nadzieję, że Twój finisz z tego podejścia będzie inny niż mój. Koniecznie napisz co powiedział lekarz, kiedy możesz podejść do crio. Trzymaj się kochana:-(

Heiza a Ty o której będziesz miała wynik? Mam nadzieję, że chociaż Tobie się uda z naszej trójcy Invictowej z 19-tego lutego. Nie zawiedź mnie kochana :-) W przeciwnym razie wpadnę w poważną depresję ;-)

AniaM czekamy na wieeeeeeeeeeelgachną betę :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry