reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Smerfeta :no:

Trzymam kciuki za resztę, mam nadzieję już tylko dobrych wieści ....

Ja po wczoraj nie dałam rady wstać do pracy :zawstydzona/y: zresztą jak by mnie ktoś zobaczył to by chyba uciekł ... wszystkie obawy zaczynają się kumulować i nie jestem w stanie znieść wizji która zaczęła mnie prześladować- co będzie jak się po prostu nigdy nie uda :no: (wykorzystam 3 podejścia w rządówce lub coś wyjdzie w badaniach czego ominąć się nie da) - nie wyobrażam sobie życia bez dzieci ale też nie byłabym w stanie zdecydować się na adopcję czy inne kosztowne rozwiązania bo mnie na nie nie stać :-( ...

Dziewczyny - może wy wiecie gdzie w pomorskim można zrobić w miarę tanio i szybko mycoplazma i ureoplazma z wymazu?
 
reklama
smerfetko tule, szybko wracaj po swoją kruszynkę, daj znać jak po wizycie

ilka_a masz na dupsko za sikacza, nawet 3 dniowegw 10dpt szczególnie ze ty miałas 2 lub 3 dniowego malucha ejjjjjjjj
dziewczyny zapomniałyście o zasadzie zakaz robienia sikańców przed betą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

infinity wiem co czujesz, ja po pierwszej nie udanej próbie brak, śnieżynek, nie mogłam się pozbierać, minęło kilka dni i już myślałam ze wsio oki.....wyszłam do pracy ale nie dojechałam, łzy same mi leciały po policzkach, a prowadziłam samochód a to było niebezpieczne , teraz też bardzo się boję ze będzie powtórka z "rozrywki" i wiem ze szybko nie wróce do pracy chyba....na razie to czekam na wizyte bo może się okaże ze ja za pół roku dopiero podejdę :szok:
 
Ostatnia edycja:
Genna dokładnie tak jak mówisz, musi być zakaz i tyle. Niepotrzebnie się tylko tym stresujemy. Można sobie zrobić sikacza po becie, na pamiątkę. Przed kategoryczny zakaz :wściekła/y:Sama głupia namawiałam ostatnio dziewczyny, że już mogą zrobić i niepotrzebnie je tylko zestresowałam :zawstydzona/y:
 
więc za ostatnie sikańce któe iły dziewczyny dostanie Kasik :-D

dziewczynki tabelkę z pierwszej strony uzupełnie troszkę póżniej jak będę miała dłuższą chwilkę więc, poproszę o dane do niej, szczególnie kasiamakaronik, heiza i chyba ilka, jeżeli kogoś pominęłam to przepraszam...czekam
 
Smerfeta większość z nas wie jak się czujesz i jaki to cholernie trudny etap, ale i tak należysz do grona nielicznych którzy mają po kogo wrócić:tak:uczepmy się myśli że pingwinek zostanie z Tobą na całe 9 miesięcy
Ilka test zrobiony nawet 10 dpt nie jest miarodajny, jedyny pewny wynik to beta, więc uznajmy go za nieważny i dalej wierzymy że się udało:tak:
Heiza za Ciebie tez kciuki i za piękną betę;-)
A ja za dwa miesiące wracam do gry, nie wiem czy widziałyście nowy magazyn "Chcemy być rodzicami" dwumiesięcznik, dziś czytałam artykuł o parze, M słabe nasienie, ona bardzo niska rezerwa, 6 IUI, 3 ivf i dopiero 4 się udało i będa mieć dwoch chłopców, jakoś mi to dzis humor poprwaiło i mam nadzieję że mój scenariusz będzie podobny, bo ja jestem po pełnych 3 ivf i jednym tylko stymulacja nieskoczona, i ta para przed ostatnim razem też miała dłuższą przerwę niź 2-3 cykle:tak:
 
Genna należy mi się więc przyjmuję na klatę ;-):-D

Gizas czyli decyzja już podjęta, super :-) Ja się boję robić dłuższej przerwy niż 3 cykle bo moja rezerwa jajnikowa leci na łeb na szyję :-( Ale rzeczywiście podbudowujące są takie artykuły :-):tak::-)
 
jakiś czas temu zawitała do nas mada chyba z tego co pamiętam i coś pisałą ze wybiera się do invimedu Wrocław, kolejnki niemiłosierne są tam na 2015 rok a ty pisałaś ze masz endo 4 stopnia, nie wiem czy ty kobito masz tyle czasu ze swoją endo, szczególnie tak zaawansowaną, gdzieś czytałam ze kobitki z niskim amh i chyba zaawansowaną ednometriozą nie powinny czekać tyle. ale nie potwierdze tego, zapytaj lekarza najlepiej, panietaj ze tylko raz można zmienić klinikę i spada się na ostatnie miejsce.
Gizas 2 miechy zlecą , a ten artykuł rzeczywiście nadej nadzieję mam nadzieje ze u was tak będzie :)
 
Ale Kasik moja rezerwa tez jest niskam, w lipcu była nieco ponad 0,7:baffled: ale jakoś mimo że pierwsze ivf było w 2012 a wtedy moje AMH wyszło niby 0,4:confused: to stymulacje przebiegają podobnie czyli +- 6 pęcherzyków, 4 zapłodnione, ale zawsze brak mrozaczków:-( Ja jestem młodsza od ciebie , bo w maju kończę 30, przerwa między ivf to kwestia rózna w wielu parach, ja mam akurat zaplanowany wyjazd i dlatego odpuszczam, tak to już bym kończyła antyki i była w poczatkowym statdium stymulacji na długim protokole
 
reklama
Smerfeta - wiem jak się czujesz, ja po nieudanym transferze też nie byłam w stanie wrócić do pracy i wróciłam po klilku dniach. Dałam sobie czas na wypłakanie się. Mam też takie myśli, a co jeśli się nie uda. Ja nie wiem w ogóle, czy podejdę do 3 rządowej próby, to mnie za dużo kosztuje finansowo. A adopcja - nie mam nic przeciwko, ale chyba nie dojrzałam do tej myśli i narazie nie potrafiłabym. Ale póki co musimy walczyć i wracać po nasze mrozaczki. Może akurat następny raz się uda i będziesz ze swoim dzieciaczkiem w brzuszku 9 miesięcy:) Trzymam kciuki żebyś nabrała sił do walki:)
 
Do góry