reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kotuska nieporównuje sie testów starych i nowych , ewentualnie ich zdjęcie, bo one albo blaknà albo wzmacnia sie kolor. Dziewczynko spokojnie, beta najważniejsza a sikacza to sie robi na pamiątkę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
lady margot
Każdy objaw który być moze sobie wkręcasz moze być tym na co tak czekamy wiesz :-D
Wiec głowa do góry
 
Kotuska ja robiłam sikacze 6, 7, 8dpt (czułość 25). Pomiędzy 6 a 7dpt kreska ciemniała a 8dpt była taka sama lub odrobinę słabsza niż poprzedniego dnia i oczywiście byłam pewna że nic z tego a wiemy jak było dalej ;-) Ciężko sikacze porównywać rzetelnie niestety ... Szkoda że fotek nie zrobiłam ale jak odebrałam pierwszy wynik bety to się wkurzyłam i wyrzuciłam wszystkie od razu :-p 8dpt zrobiłam też dodatkowo test o wyższej czułości (10) firmy Pepino i ten wyszedł zdecydowanie pozytywny ale tego się już porównywać nie da (inny producent, inna czułość).
PS. dla mnie mocniejsza jest ta kreska z górnego testu :tak:
 
Ostatnia edycja:
Anulla, prawie od razu się zaczęła pojawiać, baldziusienka ale było ją widać. Test to pink z rosmanna.
Infinity, Genna, macie racje test testowi nierówny nawet tej samej firmy i faktycznie jak jest już wyschnięty to wygląda tak samo jak ten z soboty. Sama nie wiem co o tym sadzić. Jutro robię bete i będzie wiadomo co i jak.
Kasik, ale masz fajnie, wypoczniesz, opalisz się i może z kropkiem wrócisz.... podobno cuda się zdarzają.....

Lady Margot, mnie piersi bardziej bolały przed transferem niż teraz. Teraz właściwie ich nie czuje, raczej tylko z wyglądu otoczki mam lekko ciemniejsze i sutki bardziej stojące i to wszystko.
 
Hej. Właśnie dzwonili do z laboratorium. Pobrali 6 pęcholi. Z czego 4 komórki były dojrzałe. Zapłodniły się i ładnie podzieliły 3. Jutro mam o 9.30 transfer. Więc trzymajcie kciuki.
Przyznam że od pt miałam dni wyjęte z życiorysu. Dziewczyny mnie tak nastraszyły, ze myślałam że wszystko stracone... Jak widzicie pęchole były jak najbardziej oki. Co przeżyłam to moje...
Teraz oby było tylko z górki!!!!!!! :-D
 
KWIECIEŃ:


14.04.2014 Heiza wizyta u immunologa
14.04.2014 anuszka badania i podglądanko przed crio?

15.04.2014 Fasolkowa transfer
15.04.2014 Kotuska wysoka beta
15.04.2014 Tola transfer
16.04.2014 Agaawa wizyta i dobór stymulacji
16.04.2014 Infinity wizyta pęcherzykowa
16~18.04.2014 Magda_7891 wizyta - zaczynamy
19.04.2014 Anulla wizyta
22.04.2014 Mimozama wizyta i rozpiska
22.04.2014 lady_margot wysoka beta + wizyta
22.04.2014 Agulla wysoka beta
24.04.2014 Infinity wizyta serduszkowa
24.04.2014 ema wizyta u gina prowadzącego
25.04.2014 montana8 wizyta kontrolna
25.04.2014 Genna wizyta i badanie hormonów
26.04.2014 Genna - start stymulacji
28.04.2014 AniaM wizyta - kolejne spotkanko z maluszkami
28.04.2014 Bernadka wizyta - rozpiska stymulacji
29.04.2014 Genna wizyta u anestezjologa

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
05.05.2014 ? - Genna punkcja
10.05.2014 ? - Genna transfer
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
 
Kotuska - są 2 kreski, także nie przejmuj się testami:) Skoro tak wychodzi to beta na pewno jest dużo wyższa:)
Lady_margot - nie wmawiaj sobie objawów. 4dpt to bardzo wcześnie;-).
Genna - mam nadzieję, że te najsłabsze pingwinki się ogarną i wreszcie któryś ze mną zostanie:) Postanowiliśmy w czerwcu podejsć kolejny raz.
 
reklama
No i ten cykl nie będzie nasz.
Nie będzie cudu wielkanocnego :-(
Pechol nie urósł, wyniki o kant du. . .
Czekamy na ten zatłoczony szczęśliwy maj :-D
 
Do góry