reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
anuszka-moje gratulację a tak się zamartwiałaś od kiedy masz wpisane a tu proszę 2010r masz trzy lata a minimum jest DWA także kochana DZIAŁAJ!!!!!
 
wy mi już 3 macie &&& a ja się pytam czy to wystarczy? :-D

ksero mam do odbioru za kilka dni niestety a wyjeżdżam, więc to się w czasie przesuwa ...
potem mam badania w szpitalu, hormonki II fazy ... więc jakoś tak na koniec miesiąca mogę sie dopiero zapisać... no i nie wiem czy mam robić te drugie badanka nasienia w takim wypadku ...
dry.gif
 
Ostatnia edycja:
Kochane nawet nie wiecie co ja pisze nie wiecie jak wiecie jak mi się ten czas dłuży.Jak ja bym chciała usłyszeć jutro zadowalającą wiadomość.Proszę Boga o chodź jeden zarodeczek,który pozostanie ze mną.
 
anuszka-ty kochana to pierwsze co powinnaś zrobić to iść się zarejestrować do kliniki na rządówkę a później już na spokojnie porobić resztę badań i umówić się na wizytę kwalifikacyjną.Wizyta rejestracyjna jest ważna aby sobie zapewnić już miejsce.Pamiętaj,że z dnia na dzień przychodzą nowe pary i się rejestrują już nawet na drugi czy trzeci rok.Ja byłam 1 lipca z rana i byłam jako 52 para.
 
Anuszka, plan na jutro dla Ciebie:

-zadzwonić do kliniki i dopytać się, czy mąż musi mieć badanie nasienia na wizytę
-umówić się na wizytę pod koniec miesiąca
-dopytać się, co jeszcze, prócz udokumentowanego leczenia, musicie jeszcze mieć

Termin niech już na Was czeka. Będziesz na spokojnie robić badania, a termin wizyty rejestracyjnej będziesz miała zaklepany (raz, dwa, trzy, za siebie :-D)

No i jutro koniecznie czekam na relację, który z podpunktów planu dnia został zrealizowany i w ilu procentach.

A kciuków nie puszczę :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
tak kochana mam czopki :-)Ale ten Olfen mam wziąść 12h przed embriotransferem oraz 2h przed embriotransferem
A dziś mam sobie podać....
6x luteina(do dolnej części ciała :-))
1xZamur
A resztę jutro.
Zastanawiam się bo mam jeszcze na karcie zleceń napisany Femibion a nie miałam go na recepcie wychodzi na to,że mam go nie brać
 
Do góry