reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Jutro trzymamy kciuki za piękne widoki bernadetta :)

LUTY

17 - bernadetta - usg pęcherzykowe :)

18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztyni
18 - niebajka - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23 - Hess - usg prenatalne w lux med
24 - kaiiina - wizyta w klinice 
26 - Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
28 - niebajka - rodzi wg. USG
28 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

MARZEC

02/04 - niebajka - rodzi wg. kliniki
07 - niebajka - rodzi wg. OM
10 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Ostatnia edycja:
Witaj ponownie Medalikara :) ale zleciało :) ...pamiętam jak witałaś mnie na forum 5.08.14 r. ...teraz my znowu Ciebie witamy :) kciuki za nowe podejście ;), a jak córcia się chowa?
 
Dziewczyny, u mnie rano znowu krew... lekarka kazała się położyć plackiem, a godzine temu miałam wizytę. Kropek urósł, serduszko bije, a ta krew z k rwiaka. Mogą pojawiać się nowe, moją macica się buntuje. Mam zwiększone leki, bezwzględny nakaz leżenia (a ja nic nie robię!!! Nic kompletnie). Wizyta 28.02. Teraz już nie krwawie.
Nie oddam tego Kropka!!!! Nie!!!!
 
medalikara - witaj ponownie na forum. Fajnie, że staracie się o drugą dzidzie. Życzę Wam powodzenia. Przypomnij tylko, gdzie się leczysz?

anika11 - dobra postawa, nie odzywaj Kropka. Zresztą on też bardzo dzielny jest. Leż jak lekarka nakazała, czytaj książki i nie martw się, Twój organizm niedawno się krwiakom!! & & & &
 
reklama
Cześć dziewczyny teraz tak krótko w domu napisze więcej jestem po wizycie niestety pęcherzyka nie widać :'( zalecenia zrobienie bety i to ona będzie decydującą wiadomością jeśli urosła wizyta za tydzień jeśli nie to wiadomo wynik niby ma być o 15 ale wiadomo może się opóźnić zatem trzymajcie kciuki bo ja już zrezygnowana :-(
 
Do góry