reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
A ja wiem? Ide do apteki i kupuje. Moze dlatego ze mnie znaja z pogotowia...nie wiem... Ale..mam dzis dyzur...kwas jest i tak na sto procent... kto chce recepte-piszcie do dwoch godzin. Napisze na siebie. Wysle Wam recepty tylko mi za przesylke oddacie.
 
Ostatnia edycja:
Bry :)
Dziś moj 7dpt - jeszcze dwa dni i bedzie wiadomo . Dziś pierwszy raz poczułam strach. Poczułam tez ze moj okres powoli zaczyna nadchodzić ....
Ehhhh byle przetrwać jutro , byle przetrwać jutro, byle przetrwać jutro

Kolorowych snów :*
 
blueskye - to ja poproszę o receptę na kwas foliowy 5 mg. Mogą być 2opak. Bierzemy razem z mężem, przez co szybciej znika opakowanie. Ale to tylko do punkcji juz, potem będę brać tylko ja.

Karusia28 - jeszcze dwa dni i zobaczysz piękna betę. Myśl pozytywnie, żadna @ nie przyjdzie :)
 
Jutro trzymam kciuki za pozytywną betę Karusi28, udany transfer osy87 oraz za owocną punkcję marcysi.
1zIggET8dLQXapoHBAA7



Kalendarz


MARZEC

16 - Karusia28 - I wysoka beta!!
16 - osa87 - udany transfer
16 - marcysiaa - punkcja


18 - Hess - punkcja
19 - niebajka - wizyta przed stymulacją
21 - OlaSzy - wizyta przed transferem
26 - KasiaMakaronik - wizyta przed stymulacją
28 - Olusia7982 - rozpakowuje się
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry