reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Danii - tak bardzo mi przykro, łzy napływają do oczu, trzymaj się kochana.

Olusia - dziękuję;-)

Madziula - pewnie, że u Ciebie będzie mu najlepiej i oby został z Tobą na 9 miesięcy. Powodzenia w nowej nadzieji:-)
 
Danii - przykro mi, więcej napisałam na drugim forum.

Do mnie dzwoniła Pani embriolog. Z 27 kumulusow było 12 dojrzałych komórek, z 6 zaplodnily sie 4. Będą hodować do blastocysty i mrozic. W poniedziałek ma dzwonić z ostatecznym werdyktem. Po namyśle nie chcialm codziennych telefonów, ku "rozpaczy" mojego męża ;)
 
Danii, bardzo mi przykro :(
Kasik, ale Ci zazdroszczę :) Gratuluje!!!!
Hess, wspaniały wynik :)

A u mnie dziewczyny dzisiaj rano pojawiło się bardzo delikatne brązowe plamienie. Własciwe to nie wiem czy można nazawać to plamieniem, raczej takje brudy, które osadziły się na aplikatorze do luteiny. Czy miałyście podobnie??? Wystraszyłam się i pojechałam na bete. Wynik to 12.108, ale i tak się martwię. Dziewczyny wynik chyba dosyć wysoki jak na 21dpt?
 
reklama
Tuśka, ja miałam plamienia tylko raz w ciązy w okolicy @ przez 2 dni.Bardziej Kasik jest zaznajoma z tematem.Ale jak by Ci sie nasiliły to dzwon do lekarza.
Ja już po wizycie. Nasz Kropek ma 464 g.wiec juz kawał chłopa z niego.Generalnie wszystko ok.
Dostałam skierowanie do szpitala w Gdansku do poradni cukrzycowej bo mam za wysoki cukier po obciążeniu glukozą ;-(
a to pierwsze real foto Kropka :
 

Załączniki

  • Kropo..jpg
    Kropo..jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Do góry