reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzieki Dziewczynki za pociechę, ale same wiecie, ze dopóki sie nie poczuje tych ruchów, to sie człowiek bedzie martwił. Mam lozysko na przedniej ściance, to będę pózniej cokolwiek czuła, ale juz bym chciała od czasu do czasu poczuć kopńiaczka. Staram sie patrzeć optymistycznie. Coraz wiecej do Majeczki mowię, do tej pory jakos sie nie mogłam prżekonac do gadania do pępka, a teraz Powoli zaczynam sie rozkręcać.

No no cin ide spac. Milych snow wszystkim.
 
reklama
PAŹDZIERNIK:

08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
08.10.2014 Kasik wizyta u genetyka
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
14.10.2014 Hania wizyta
14.10.2014 Kotuska wizyta u genetyka
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
17.10.2014 Olusia wizyta
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
23.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
27.10.2014 Syllka badania prenatalne
30.10.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego

LISTOPAD:
06.11.2014 Anulla badania prenatalne



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
cześć dziewczyny:)
Jazzbell Ollusia super że dzieciaczki zdrowo rosną i już takie duże:tak::-)
Anulla gratuluję serduszko maluszka bije jak dzwon:tak:trzymam mocno kciuki za was
Kasik w końcu minęły u Ciebie plamienia ,mdłości jeszcze mogą przyjść a nie muszą;-):-)
Kotuska ale ten czas leci fajnie maluszek sobie rośnie:-)
a u mnie praca i dom staram się nadrobić tak wszystko żebym się nie musiała przemęczać przed punkcją mam nadzieję że tym razem się uda :tak:te kombinowanie z pracy o wolne ,ale czego się nie zrobi dla maleństwa:-) wizyta już nie długo więc zobaczymy jak tam sytuacja wygląda
 
KasiaMakaronik, dawno Cie nie było. Dobrze że wracasz to walki. Ty wiesz że ja Ci mocno kibicuje i już trzymam kciuki !!! TYm razem się uda !!! Jestes na mojej liscie kolejna do kłaczków ;-)

Kasik, mnie mdłosci tez dopadają najczesciej jak czuje sie głodna.A co zrobiłas z suwaczkiem ? Zatrzymał sie czy zmieniłas daty ?
 
dzięki dziewczyny za kibicowanie idę długim protokołem brałam tabletki i miałam włączony gonal dziś brałam przed ostatni zastrzyk czyli 6 co 2 dzień, po wizycie zobaczymy co dalej pewnie jak będzie dobrze to codziennie będę brała zastrzyki aż do punkcji
 
reklama
Do góry