reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Madzia wszystkoego naj, naj, naj z okazji rocznicy ślubu :-)

Anulla współczuję kłaczków ale chociaż wiesz, że jesteś w ciąży ;-):-D Ciekawe czy u mnie w ogóle nie będzie kłaczków :confused:

Kotuska skoro Ty pierwszy raz kłaczkowałaś to może ja też jeszcze będę. Nie, żebym tęskniła za tym, tak się po rpostu zastanawiam.

Marikka i Kristin@ kciukasy za dzisiejsze wizyty :tak:
 
reklama
Hej dziewczyny!
Magda wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!!! dużo miłości życzę
f025.gif
A jaką cudowną rocznicę będziecie mieli za rok! Będziecie już w trójkę :-)

Kotuska, Hania gratuluję kłaczków!!! ;-):-D ale niech będzie ich jak najmniej

Anulla dziś wzięłam żelazo więc razem z Tobą będę miała mdłości ;-) bo te typowo ciążowe to chyba już mi przeszły

Kasik dokładnie te kłaczki mogą jeszcze przyjść, tak niespodziewanie. Pamiętasz jak było u Agaawy? Ona nie ma żadnych mdłości a tu nagle kłaczek przyszedł :szok:
 
Witajcie.. :tak:

Magda, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :tak:

Hania
a u mnie wizyta udana, chodz nie odbylo sie bez przygod.. :tak:

Maluszki maja ponad 6 cm, przezienosc dobra, tetno w normie.. wg gina chodz nie jest pewny w 100% wyszlo ze moze byc dziewczynka.. ale wiadomo czekamy na potwierdzenie.. odnosnie drugiego nie dalo sie pogldac bo tak sie ruszal... wiesz najbadziej mi chodzilo na wizycie o to czy wszystko dobrze, a plec to na 2 planie... wiadomo ze chcialabym wiedziec ale przyjdzie na to czas... ;-)

p.s musze wam napisac cala relacje z wizyty ale zrobie to pozniej... wczoraj bylam u mamy i powiedzielismy ze mamy dwojeczke... mama wiedziala ze jestem w ciazy ale nie w podwojnej.... mama plakala i gratulowala nam, maz nagral filmik... :tak:


Pierw idziemy do tesciowej i powiemy o dwojeczce... a popoludniu mamy gosci i robie salatke.. przygotowalam mojemu co i jak i jak sie ugotuje wszystko to bedzie kroil.. no ja nie jestem wstanie stac nad garami i wąchać tego....
1zIggET8dLQXapoHBAA7


Anulla i Hania i Kotuska
gratululuje klaczka... oby to byly ostatnie! :tak:
 
Olusia czekamy na relację i oczywiście zdjęcia maluchów:)
Kotuska, a ja myślałam, że mnie wszystko ominęło, a tu okazuje się, że to początek:) No i dostałam od lekarza do łykania witaminy, które chyba nie bardzo polubił kropek, bo jest po nich jeszcze gorzej. I w końcu nie wiem czy je brać, czy nie.
 
Anulla, spokojnie nic nie przeoczysz.Mi dokładnie po 12 tyg. odeszły mdłosci i juz sie cieszyłam ze jakos je przetrwałam Nie minął tydzien a wróciły ze zdwojoną mocą ! Tak wiec w stanie"błogosławionym" nie można być niczego pewnym.I to że dzis sie mega zle czujesz nie oznacza ze jutro tez tak bedzie. I na odwrót.
 
Hehe Smefreta dobrze pamiętasz - miałam tylko mdlosci tak 7-11 tydzien, a kłaczki może ze 4 razy, ale zawsze to było mega wielkie zdziwienie:)) takze Anulla ty sie Kochana nastaw, ze dopiero wszystko przed tobą! Taki juz urok!

A ja Wam powiem, ze jestem na następnym etapie strachu. Martwię sie, ze ruchów nie czuje. No juz za chwile połowa, a tutaj Majeczka nic kopać nie chce. Chyba tez strach nam nigdy nie minie.

Madzia - sto lat w szczęściu i radości we dwoje, a za chwilkę we troje, a moze i wiecej! :tak:
 
Agaawa, na pewno wszystko jest w porządku, ale nie dziwę się, że się martwisz. Kiedy masz wizytę? Może jeszcze za wcześnie, albo malutka jeszcze trochę oszczędza mamusię i jak zacznie to będziesz chciała chwilę spokoju :)
 
Madziu gratki kochana rocznicy ślubu, za rok bedzie jeszcze piękniejsza ;-).
Agawa nie stresuj sie tym ze ruchów nie czujesz. Moj dr jak zapytalam kiedy pierwsze ruchy powinnam poczuc powiedzial ze w 20 tyg. Ale poczulam duzo szybciej i jak mialam wizytę w środę to jak mu powiedzialam ze juz czuje to az sie zdziwil i zaśmial ze jestem bardzo czula. Zalezy tez jaką masz budowę, moze byc tez tak ze łożysko masz na przedniej ścianie i ruchy nie są jeszcze wyczuwalne. Wiec prosze sie nie denerwowac, choc wiem ze latwo mowic, jak ja nie czulam ruchow 3 dni to myslalam ze osiwieje.

Anulla co do mdlosci to mam nadzieje ze Ci szybko przejdą, bo wiem ze to nic przyjemnego. Mi dokuczaly od ok 4/5 tc do 13tc. Wymiotów na szczescie nie mialam ale za to mdlosci pozegnalam mega wymiotami. I od dnia nastepnego czulam sie juz rewelacyjnie :happy2:.
 
Ostatnia edycja:
Olusia, jak zareagowali teściowie na informacje o bliźniakach?

Dziewczyny jeszcze raz dziękuję za życzenia ;)
Za rok będziemy świętować z naszym skarbem :)
 
reklama
Madziu tesciowa na poczatku nie uwierzyla mi.. ale jak jej pokazalam zdjecie oraz buciki to sie rozplakala.. tesciowa taka jest.. zreszta moja mama tak samo sie poplakala...;-) a miny mam bezcenne..

Za rok juz w 3 bedziecie swietowac rocznice slubu..

P.s wpisz mnie na 17 podgladanie moich pociech ;-)
 
Do góry